Wyjazdy i bilety na mecze AC Milan

AC Milan

Proponujemy Państwu wyjazdy na mecze AC Milan, zakup biletów oraz pakietów hotelowych. Z nami możesz zobaczyć mecze AC Milan w lidze włoskiej oraz Lidze Mistrzów.
Organizujemy wycieczki na mecze AC Milan z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina.
Zamawianie biletów na mecz AC Milan jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.
Organizujemy bilety na mecze AC Milan dla osób nie posiadających kart kibica.

Jak kupić bilety na mecz AC Milan?

Gdzie kupić bilety na mecz AC Milan?

Jaka jest cena biletu na mecz AC Milan?

Ile kosztuje wyjazd na mecz AC Milan?

Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

zapytaj_o_oferte

zobacz cennik

San_Siro
Jeśli w naszej ofercie nie ma meczu, który Cię interesuje skontaktuj się z naszymi doradcami.
ac_milan
Associazione Calcio Milan – włoski klub piłkarski z siedzibą w Mediolanie, wielokrotny klubowy mistrz Europy i świata.
Zespół występuje w koszulkach w czerwono-czarne pasy oraz białych spodenkach; od barw wywodzi się ich przydomek rossoneri ("czerwono-czarni"). Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii: 7 razy zwyciężył w Pucharze Europy (drugie miejsce, za Realem Madryt), a także 18 razy wygrał mistrzostwo Włoch (drugie miejsce, za Juventusem ex aequo z Interem) i 5 razy Puchar Włoch

Swoje domowe mecze Milan rozgrywa na miejskim stadionie Stadionie Giuseppe Meazzy, potocznie nazywanym swoją pierwotną nazwą – San Siro o pojemności 85 700 miejsc. Na obiekcie tym występuje również Inter.
Tradycyjny sektor kibiców Milanu to Curva Sud (Zakole Południowe), a kibiców Interu – Curva Nord (Zakole Północne).

Rok założenia: 1899
Barwy: czerwono-czarne
Stadion: Giuseppe Meazza (San Siro) (85 700 miejsc)
Adres internetowy: www.acmilan.com
Mistrz Włoch (17): 1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004 Puchar Włoch (5): 1967, 1972, 1973, 1977, 2003
Mecze w Serie A: 1109 zwycięstw, 717 remisów, 520 porażek, bramki 3827-2404
Sukcesy w Europie: Puchar Europy (1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003), Puchar Zdobywców Pucharów (1968, 1973), Superpuchar Europy (1989, 1990, 1994, 2003)

DOJAZD NA STADION SAN SIRO

stadion położony jest około 5 kilometrów od centrum Mediolanu. Czerwona linia metra (MM1) w kierunku RHO Fiera dojeżdża prosto z centrum miasta (np. stacje Duomo, San Babila) do stacji Lotto położonej najbliżej stadionu. Po wyjściu z metra pozostaje jeszcze około 15 minut spaceru ulicą Viale Caprilli .. Pod stadion dojeżdża autobus linii 49 w kierunku San Cristoforo , ruszając nim z Piazza Tirana (w kierunku Piazza Lotto) należy wysiąść na przystanku Piazza Axum. Natomiast linią 79 dojechać można z Via Govone (kierunek Via Lorenteggio) z przystankiem docelowym Via Tesio. Dojechać można również tramwajem linii 16 z przystankiem docelowym Via Dessie. W dniach meczy i innych imprez ze stacji Piazzale Lotto (czerwona linia metra) prowadzony jest transport pod sam stadion.

Mediolan - piękne miasto położone w północnej części Włoszech w dzielnicy Lombardia. Drugie po Rzymie największe miasto Włoch. Jest to jeden z najważniejszych ośrodków turystyki międzynarodowej. Mediola kojarzy się przede wszystkim ze słynnym klubem piłkarskim AC Milan oraz drugim, nie mniej popularnym - Inter Mediolan. Znajduje się tam także jeden z największych stadionów na świecie San Siro.

Mediolan to także miasto pełne wspaniałych budowli, z których niektóre zapierają dech w piersiach. Klasyka miesza się tu z nowoczesnością, a style architektoniczne potrafią bardzo mocno ze sobą kontrastować. Z XIV wiecznej katedry można obserwować przepiękną panoramę całego miasta. Inne warte obejrzenia są katedry np. Santa Maria Delle Grazie lub Piazza Sant'Ambrogio razem z Kościołem Św. Ambrożego.
Dla miłosników elegancji i ładnego ubioru, Mediolan jest jedną z niekwestionowanych stolic mody. Zakupowy raj zaczyna się w słynnej Dzielnicy Mody, znajdującej się między Piazza Duomo, Piazza Cavour i Piazza San Babila gdzie znajdziemy najlepsze i najbardziej ekskluzywne marki świata. W Mediolanie, z racji jego modowego statusu, rokrocznie odbywa się Milan Fashion Week, podczas którego swoje kolekcje prezentują najlepsi na świecie projektanci mody.

Współczesny Mediolan znany jest również ze słynnych mediolańskich targów, które obejmują mnóstwo wystaw, przenajróżniejszych dziedzin. Odbywa się też tam Jazz Festival, podczas którego goszczą najbardziej znani wykonawcy tego gatunku. Mnogość klubów, dyskotek i pubów przyciąga fascynatów życia nocnego, a wielonarodowościowość tego miasta sprawia, że kazdy czuje się tam jak u siebie.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd firmowy na imprezę sportową skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl