Grand Prix Formuła 1

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe

Grand Prix Formuła 1

Lider Wyjazdów Sportowych - Mega Travel proponuje wyjazdy na Formułę 1, na wszystkie zawody Grand Prix.

Wyjazdy na Formułę 1 cieszą się już od wielu sezonów ogromną popularnością. W dużej mierze decyduje o tym udział w każdym Grand Prix Roberta Kubicy. Polacy z zapartym tchem śledzą tabele i wyniki poszczególnych wyścigów. W sezonie 2008 Robert Kubica znalazł się na trzeciej pozycji w klasyfikacji kierowców, podobnie jak towarzyszący mu zespół BMW Sauber w klasyfikacji zespołów. Najlepszy w klasyfikacjach okazał się Lewis Hamilton oraz zespół Ferrari. Wyjazdy na Formułę 1 to propozycja, którą Mega Travel oferuje swoim klientom już od pięciu sezonów. Wyjazdy na Formułę 1 to niezapomniane wydarzenie nie tylko dla kibiców tego sportu, ale także dla osób, które chciałyby obejrzeć na żywo tak wspaniałe widowisko na największych torach świata. W propozycjach wyjazdów na formułę 1, każdy klient znajdzie ofertę przystosowaną do jego potrzeb. Aby sprostać wszystkim wymaganiom, proponujemy m.in. – przejazd autokarem – przeloty samolotem – opiekę pilota – zakwaterowanie w hotelach o dobrym standardzie – wyżywienie (zgodnie z ofertą) – transfery

grand-prix-melbourne
Formuła 1 cieszy się dużą popularnością od lat.
Mega Travel, jak co roku proponuje swoim klientom możliwość obejrzenia zawodów Formuła 1 na wszystkich torach cyklu Grand Prix F1. W ofercie Mega Travel znajdziecie bilety na wszystkie zawody Grand Prix Formuła 1.
Począwszy począwszy od wyścigów na torach Australii, F1 Grand Prix Australii, na torze Albert Park Circuit. Następnie zawody przeniosą się do Azji, gdzie odbędzie się Formuła1 Grand Prix Malezji, na torze Sepang i Formuła 1 Grand Prix Chin, na torze w Szanghaju oraz F1 GP Bahrajnu, na torze Sakhir .

Po wyścigach w Azji Formuła 1 przeniesie się do Europy. Tutaj F1 zacznie swój tour od Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii, w Barcelonie, na torze Catalunya. Następnym europejskim wyścigiem będą zawody w stolicy Monaco, Monte Carlo.

Po zawodach w Monako F1 przeniesie się do Kanady. Tutaj odbędzie się GP Kanady na torze w Montrealu. Drugim po Monaco ulicznym torem, na którym odbędą się zawody Formuły 1 będzie tor w Walencji.

Z ciepłej Hiszpanii przeniesiemy się do deszczowej Anglii. Na torze Silverstone odbędzie się Formuła 1 Grand Prix Wielkiej Brytanii . Kolejnym wyścigiem będzie Formuła 1 Grand Prix Niemiec, na torze Hockenheimring.

Największa liczba polskich kibiców będzie na torze Hungaroring w Budapeszcie, na Formuła 1 Grand Prix Węgier. Z Węgier przeniesiemy się do Belgii. F1 Grand Prix Belgii, na torze w Spa-Francorchamps. Europejską część zawodów Formuła 1 zakończymy na torze Monza, pod Mediolanem, na zawodach Formuła 1 Grand Prix Włoch.

Po 2 tygodniowej przerwie Formula 1 powróci do Azji. Po raz kolejny odbędzie się tutaj wyścig nocny. F1 Grand Prix Singapuru na torze Marina Bay. Następnym wyścigiem będzie F1 Grand Prix Japonii, na torze Suzuka oraz zawody F1 o Grand Prix Korei w Yeongnam. Po raz trzeci odbędzie się wyścig o Grand Prix Indii. Kolejne GP Formuły 1 odbędą się w Abu Dhabi. Wyścig na torze Yas Marina o Formuła 1 Grand Prix Abu Dhabi.

Nowością będą zawody o Grand Prix USA, na torze w Austin. Na końcówkę sezonu Formuła 1 przenosi się na tor Interlagos, w Sao Paulo. Tutaj rozegrane zostaną zawody Formuła 1 Grand Prix Brazylii , które zakończą tegoroczne zmagania o tytuł najlepszego kierowcy i teamu Formuły 1.