Wyjazdy i bilety na Formuła 1 Grand Prix Kanady w Montrealu

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP

Formuła 1 Grand Prix Kanady, Montreal

Proponujemy kibicom Formuły 1 bilety i wycieczki na zawody Grand Prix Kanady na torze w Montrealu. Organizujemy kompleksowe wyjazdy, Rezerwujemy hotele, przeloty, bilety.

Jak kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Kanady?
Gdzie kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Kanady?
Jaka jest cena biletu Formuła 1 Grand Prix Kanady?
Ile kosztuje wyjazd Formuła 1 Grand Prix Kanady?
Jak zamówić bilety lub wyjazd na Formuła 1 Grand Prix Kanady?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

cennik, bilety, wyjazdy
Wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce. Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych już od 2 osób oraz dla firm. Zapewniamy kompleksową usługę realizacji wyjazdu na Formuła 1 Grand Prix Kanady. Rezerwujemy przelot, hotele, bilety na Formuła 1 Grand Prix oraz usługi dodatkowe.

GP Kanady Formula 1 R.Kubica
Montreal jest drugim co do wielkości miastem Kanady - aglomeracja, w której skład wchodzą m.in. miasta Laval, Longueuil, Verdun i St-Laurent liczy aktualnie prawie 3,5 mln. mieszkańców. Ok. 80% ludności stanowią Kanadyjczycy pochodzenia francuskiego. Tak w mieście jak i w całej prowincji Québec, w której Montreal się znajduje, francuski jest jedynym oficjalnie obowiązującym językiem urzędowym.

Montreal - obok Nowego Jorku i San Francisco - jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych miast na kontynencie amerykańskim. Jest także, po Toronto, drugim co do wielkości ośrodkiem przemysłowym i finansowym Kanady. Położony nad rzeką Św. Wawrzyńca, ok. 1500 km od Oceanu Atlantyckiego jest największym kanadyjskim portem morskim i jednym z największych w świecie portem eksportowym zboża. W mieście mają siedziby cztery uniwersytety oraz niezliczone instytucje naukowe, co czyni miasto głównym centrum życia intelektualnego kraju.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl