Wycieczki i bilety Formuła 1 Grand Prix Brazylii w Sao Paulo

Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP

Formuła 1 Grand Prix Brazylii, Interlagos

Mega Travel, jak co roku proponuje kibicom Formuły 1 bilety i wycieczki na zawody Grand Prix Brazylii, w Sao Paulo, na torze Interlagos. Organizujemy kompleksowe wyjazdy, Rezerwujemy hotele, przeloty, bilety.

Jak kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Brazylii?
Gdzie kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Brazylii?
Jaka jest cena biletu Formuła 1 Grand Prix Brazylii?
Ile kosztuje wyjazd Formuła 1 Grand Prix Brazylii?
Jak zamówić bilety lub wyjazd na Formuła 1 Grand Prix Brazylii?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.
cennik, bilety, wyjazdy
Wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce. Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych już od 2 osób oraz dla firm. Zapewniamy kompleksową usługę realizacji wyjazdu na Formuła 1 Grand Prix Brazylii. Rezerwujemy przelot, hotele, bilety na Formuła 1 Grand Prix oraz usługi dodatkowe.
GP_Brazylii Formula 1

Sao Paulo to największe miasto Brazylii, Ameryki Południowej, a także półkuli południowej, położone w południowo-wschodniej części kraju nad rzeką Tietê (dopływem Parany), niedaleko wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Stolica stanu São Paulo. Jest położone 400 km od Rio de Janeiro i 1030 km od stolicy kraju, Brasílii. Aglomeracja liczy ok. 21 mln, jest to jeden z największych zespołów miejskich na świecie.

Grand Prix Brazylii jest zaliczany do Mistrzostw Świata Formuły 1, który odbywa się na torze Autódromo José Carlos Pace w Interlagos, Brazylii. Autódromo José Carlos Pace lub Interlagos został zbudowany w latach trzydziestych XX wieku tor wyścigowy położony między dwoma podziemnymi jeziorami, którym zawdzięcza swoją drugą nazwę. Tor ma długość 4 309 m. Pierwsze Grand Prix Brazylii zostało rozegrane 11 lutego 1973 i od tego czasu tor regularnie gości w kalendarzu. Przy projektowaniu toru Interlagos brał udział Ayrton Senna. Największą wadą toru jest bardzo nierówna nawierzchnia. Ostanie zwycięstwo brazylijskiego kierowcy w GP miało miejsce w 2008 roku, kiedy to na pierwszym miejscu wyścig ukończył Felipe Massa, odnosząc swoje jedenaste zwycięstwo w karierze.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl