Wyjazdy i bilety na Formuła 1 GP Chin w Szanghaju

Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

Formuła 1 Grand Prix Chin w Szanghaju

Proponujemy kibicom Formuły 1 bilety i wycieczki na zawody Grand Prix Chin, w Szanghaju. Organizujemy kompleksowe wyjazdy, Rezerwujemy hotele, przeloty, bilety.

Jak kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Chin?
Gdzie kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Chin?
Jaka jest cena biletu Formuła 1 Grand Prix Chin?
Ile kosztuje wyjazd Formuła 1 Grand Prix Chin?
Jak zamówić bilety lub wyjazd na Formuła 1 Grand Prix Chin?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

cennik, bilety, wyjazdy

Wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce. Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych już od 2 osób oraz dla firm. Zapewniamy kompleksową usługę realizacji wyjazdu na Formuła 1 Grand Prix Chin. Rezerwujemy przelot, hotele, bilety na Grand Prix, wizy oraz usługi dodatkowe.
GP_Chin Formula 1

Szanghaj to największe miasto w Chinach, położone w delcie rzeki Jangcy. Szanghaj jest najludniejszym miastem Chin zamieszkuje ponad 16 mln mieszkańców. Szanghaj jest największym chińskim ośrodkiem gospodarczym, finansowym i komunikacyjnym, a także trzecim co do wielkości (po Rotterdamie i Singapurze) portem morskim na świecie.

W Szanghaju należy zwiedzić Muzeum Historii, posiadające ponad 120 000 eksponatów ukazujących bogactwo sztuki chińskiej na przestrzeni dziejów. Spacer po malowniczym bulwarze, słynnym Bundzie, z którego rozpościera się widok na nowoczesne budynki po drugiej stronie rzeki Huangpu. Wizyta w przepięknych ogrodach Yu, założonych za czasów panowania dynastii Ming w XVI wieku. Szanghaj słynie z nowoczesnej dzielnicy miasta Pudong a także Wieże Telewizyjną "Perła Orientu" (263 metry), z której będą mogli Państwo podziwiać wspaniałą panoramę Szanghaju.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl