Wyjazdy i bilety na Formuła 1 Grand Prix Europy w Walencji

Wycieczka autokarowa na Hungaroring
Wycieczka samolotowa na Hungaroring
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy na mecze Realu Madryt
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy i bilety na mecze Bayernu Monachium
Wyjazdy na mecze FC Liverpool
Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów
Wyjazdy na mecze Arsenalu Londyn
Wyjazdy i bilety na mecze Juventusu Turyn
Wyjazdy i bilety na Roland Garros
Bilety na Formuła 1

Formuła 1 Grand Prix Europy, Walencja

Mega Travel zaprasza kibiców Formuły 1 na zawody Grand Prix Europy F1 na ulicznym torze w Walencji.

Jak kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Europy w Walencji?
Gdzie kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Europy w Walencji?
Jaka jest cena biletu Formuła 1 Grand Prix Europy w Walencji?
Ile kosztuje wyjazd Formuła 1 Grand Prix Europy w Walencji?
Jak zamówic bilety lub wyjazd na Formuła 1 Grand Prix Europy w Walencji?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

Wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce. Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych już od 2 osób oraz dla firm. Zapewniamy kompleksową usługę realizacji wyjazdu na Formuła 1 Grand Prix Europy w Walencji. Rezerwujemy przelot, hotele, bilety na Formuła 1 Grand Prix oraz usługi dodatkowe.
GP Europy F1 Walencja

Walencja - to trzecie pod względem wielkości miasto Hiszpanii.

Do najważniejszych zabytków Walencji należą: Palau de la Generalitat, Basílica de la Virgen de los Desamparados, Katedra, czy też Mercado Central. Palau de la Generalitat to pałac kortezów Walencji. Obecnie jest siedzibą rządu regionu. Jego wspaniale dekorowane sale cieszą oko. Salas Doradas posiadają wielobarwne stropy, ceramiczną podłogę, natomiast salę obrad dekorują renesansowe freski. Basílica jest pełna kwiatów i świec. Wszystko to na cześć patronki Walencji - Matki Boskiej Opuszczonych (Virgen de los Desamparados). W czasie trwania Las Fallas kobiety składają Madonnie kwiaty, które na placu tworzą piękny kobierzec. Katedra była budowana od 1262 roku.

Największym skarbem Walencji jest agatowy puchar, uchodzący za Święty Grall, czyli kielich, do którego spłynęła krew z przebitego boku Chrystusa. W Mercado Central znajduje się ok. 1000 stoisk z rybami, owocami morza, warzywami, przyprawami i ziołami. Ten tzw. rynek jest jedną z najciekawszych i największych hal targowych w Europie.

Centrum Walencji ograniczone jest dwiema alejami: Gran Vía Marqués del Turia i Gran Vía Ramón y Cajal. Poza centrum znajdują się również warte zwiedzenia: Jardines del Río Turia oraz Museo de Bellas Artes. W Jardines zbudowano pas ogrodów, boiska sportowe, place zabaw oraz liczne mosty. Na szczególne uznanie zasługuje Palau de la Música, czyli sala koncertowa znana na całym świecie.
Z kolei zaś Museo de Bellas Artes obfituje w zbiory obrazów i rzeźb począwszy od starożytności do współczesności. Zbiory liczą 200 obrazów artystów takich jak: Pere Nicolau, Velázquez, El Greco, van Dyck, czy też Goya.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl