Wyjazdy i bilety na Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii

bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii, Barcelona

Mega Travel, jak co roku proponuje kibicom Formuły 1 bilety i wycieczki na zawody Grand Prix Hiszpanii na torze Catalunya, pod Barceloną. W kilkudniowej wycieczce proponujemy oprócz oglądania zawodów F1 GP Hiszpanii, zwiedzanie Barcelony. Organizujemy kompleksowe wyjazdy, Rezerwujemy hotele, przeloty, bilety.

Jak kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii?
Gdzie kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii?
Jaka jest cena biletu Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii?
Ile kosztuje wyjazd Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii?
Jak zamówić bilety lub wyjazd na Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

Wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce.
Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych już od 2 osób oraz dla firm. Zapewniamy kompleksową usługę realizacji wyjazdu na Formuła 1 Grand Prix Hiszpanii. Rezerwujemy przelot, hotele, bilety na Formuła 1 Grand Prix oraz usługi dodatkowe.

cennik, bilety, wyjazdyGP_Hiszpanii Formula 1

Barcelona stolica Katalonii, jest drugim co do wielkości miastem Hiszpanii. Barcelona posiada mnóstwo atrakcji: miasto słynie ze znakomitych budowli w stylu gotyckim i dzieł wybitnego architekta Antonio Gaudiego. Wszystkie główne zabytki znajdują się na starym mieście, którego sercem jest średniowieczna dzielnica Barri Gotic pełna zabytkowych budowli, najładniejsza część Barcelony. Na zachód od Barri Gotic znajduje się Rambla, która przecina stare miasto na pół. Las Ramblas ciągną się od portu położonego na południu, do ogromnego Placa de Catalunya na północ.

Poniżej Plaza de Catalunya znajduje się nowoczesne miasto i centrum handlowe, znane pod nazwą Eixample. Zostało ono wybudowane w XIX wieku, z bulwarami, parkami, szerokimi alejami i siatką równoległych uliczek. Znajduje się tutaj jedna z najbardziej charakterystycznych budowli Barcelony, czyli katedra Sagrada Familia. Warty odwiedzenia jest również stadion FC Barcelona Nou Camp.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie wszystkie kategorie biletów oferowane przez organizatorów.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl