Wyjazdy i bilety na Formuła 1 Grand Prix Singapuru

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe

Formuła 1 Grand Prix Singapuru

Mega Travel proponuje kibicom Formuły 1 bilety i wycieczki na zawody Grand Prix Singapuru F1. Jest to jedyny nocny wyścig Formuły 1.
Organizujemy kompleksowe wyjazdy, Rezerwujemy hotele, przeloty, bilety.

Jak kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Singapuru?
Gdzie kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Singapuru?
Jaka jest cena biletu Formuła 1 Grand Prix Singapuru?
Ile kosztuje wyjazd Formuła 1 Grand Prix Singapuru?
Jak zamówić bilety lub wyjazd na Formuła 1 Grand Prix Singapuru?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

cennik, bilety, wyjazdy

Wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce. Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych już od 2 osób oraz dla firm. Zapewniamy kompleksową usługę realizacji wyjazdu na Formuła 1 Grand Prix Singapuru. Rezerwujemy przelot, hotele, bilety na Formuła 1 Grand Prix oraz usługi dodatkowe.
GP_Singapuru Formula 1
Państwo Singapur położone jest na wyspie Singapur o powierzchni 572 km² wraz z grupą 54 otaczających ją wysepek. Z Półwyspem Malajskim wyspa Singapur połączona jest za pomocą nasypu, w północnej części wyspy oraz mostem Tuas Second Link w jej zachodniej części.

Do II wojny światowej był kolonią brytyjską. Niepodległość uzyskał w 1959r.
W zabudowie Singapuru przeważają wysokie wieżowce. Sercem miasta jest stara dzielnica kolonialna. Znajdują się tu gmachy rządowe, kościoły, hotele, kluby sportowe, luksusowe domy mieszkalne oraz nowoczesne drapacze chmur. Do zabytków z czasów kolonialnych należy odlana z brązu statua Tomasa Stamforda Rafflesa, neogotycka katedra św. Andrzeja i budynek ratusza. W mieście istnieje wiele świątyń buddyjskich, taoistycznych, hinduistycznych i meczetów. Interesujące zbiory sztuki azjatyckiej i europejskiej można zobaczyć w kilku muzeach (Narodowym, Sztuki i Azjatyckim).

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl