Wyjazdy i bilety na Formuła 1 Grand Prix Włoch w Monza

bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

Formuła 1 Grand Prix Włoch, Monza

Mega Travel, jak co roku proponuje kibicom Formuły 1 bilety i wycieczki na zawody Grand Prix Włoch na torze Monza, pod Mediolanem. Organizujemy kompleksowe wyjazdy, Rezerwujemy hotele, przeloty, bilety.

Jak kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Włoch?
Gdzie kupić bilety na Formuła 1 Grand Prix Włoch?
Jaka jest cena biletu Formuła 1 Grand Prix Włoch?
Ile kosztuje wyjazd Formuła 1 Grand Prix Włoch?
Jak zamówic bilety lub wyjazd na Formuła 1 Grand Prix Włoch?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

cennik, bilety, wyjazdy
Wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce. Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych już od 2 osób oraz dla firm. Zapewniamy kompleksową usługę realizacji wyjazdu na Formuła 1 Grand Prix Włoch. Rezerwujemy przelot, hotele, bilety na Formuła 1 Grand Prix oraz usługi dodatkowe.

GP_Wloch Formula 1
Mediolan, stolica Lombardii jest dzisiaj wiodącym ośrodkiem gospodarczym i finansowym, jedną ze światowych stolic mody oraz ważnym ośrodkiem nauki.

Będąc w Mediolanie należy zobaczyć katedrę Duomo, największą na świecie katedrę gotycka. Znajduje się ona na Piazza del Duomo. Ponadto La Scale - słynną operę, zbudowaną w 1778r., galerię sztuki Pinacoteca Ambrosiana - jedno z najcenniejszych włoskich muzeów, kościół Santa Maria delle Grazie słynący z fresku Leonarda da Vinci "Ostatnia Wieczerza", Galeria Vittorio Emanuele.

Możemy też pospacerować po mieście słynną ulicą projektantów mody Monte Napoleone lub udać się na stadion Giuseppe Meazza, na którym swoje mecze rozgrywają AC Milan i Inter Mediolan.

Tor F1 Monza, niedaleko Mediolanu jest jednym z najbardziej obleganych przez kibiców Formuły 1.

Monza położona jest 12 km na północ od Mediolanu.
Monza jest znana z wybudowanego w 1922 r. toru wyścigowego Autodromo Nazionale di Monza, który mieści się w miejskim parku (Parco di Monza jest dwukrotnie większy niż nowojorski Central Park). Był to trzeci w historii permanentny tor wyścigowy.

Mega Travel, jak co roku proponuje kibicom F1 bilety i wycieczki na zawody Grand Prix F1.
Na naszej stronie inetrentowej znajdziecie wszystkie kategorie biletów oferowane przez organizatorów Grand Prix na torze Monza.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl