Wyjazdy i bilety na mecze ligi francuskiej

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP

Ligue 1 - liga francuska

Wyjazdy i bilety na mecze najlepszych drużyn ligi francuskiej Ligue 1
Organizujemy wycieczki na mecze ligi francuskiej z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina.
Zamawianie biletów na mecz Ligue 1 jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Olympique Marsylia
Olympique Lyon
Paris Saint Germain - PSG
Girondins Bordeaux
OGC Nice
AS Monaco
zobacz-cennik.png
Jak kupić bilety na mecz ligi francuskiej?
Gdzie kupić bilety na mecz ligi francuskiej?
Jaka jest cena biletu na mecz ligi francuskiej?
Ile kosztuje wyjazd na mecz ligi francuskiej?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

Ligue 1 jest najwyższą w hierarchii klasą rozgrywek piłkarskich we Francji, będąc jednocześnie najwyższym szczeblem centralnym (I poziom ligowy). Jej triumfator zostaje mistrzem Francji, zaś najsłabsze drużyny są relegowane do Ligue 2 (II ligi francuskiej).
Ligue 1 jest częścią Ligue de Football Professionnel, obejmującej również Ligue 2. Od chwili powstania do sezonu 2001/2002 nosiła ona oficjalną nazwę Première Division, zaś w 2002 zmieniono ją na Ligue 1 (w skrócie L1) i pod tą nazwą rozgrywana jest od edycji 2002/2003.
Od sezonu 2002/2003 występuje w niej 20 najlepszych klubowych drużyn Francji. Dwie czołowe (mistrz i wicemistrz) automatycznie kwalifikują się do Ligi Mistrzów, zaś trzecia startuje w eliminacjach do tych rozgrywek, zaczynając od 3 rundy kwalifikacyjnej. Czwarty zespół otrzymuje przepustkę do Pucharu UEFA. Ekipy z piątego i szóstego miejsca również mają szansę na udział w tych rozgrywkach (Francja posiada bowiem możliwość wystawienia w nim 3 klubów), jednak zależy to od wyników Pucharu Francji oraz Pucharu Ligi Francuskiej (zwycięzcy tych dwóch rozgrywek również mają możliwość gry w Pucharze UEFA, jeśli nie znajdą się w czołowej "czwórce" ligi).

Girondins Bordeaux
Stade Brestois 29
SM Caen
Dijon
Evian TG
Lille OSC
FC Lorient
Olympique Lyon
Olympique Marsylia
Montpellier HSC
AS Nancy
OGC Nice
Paris Saint-Germain F.C.
Stade Rennais FC
AS Saint-Étienne
FC Sochaux-Montbéliard
Toulouse FC
Valenciennes FC

zapytaj_o_oferte

Polecamy wyjazdy na mecze piłkarskie najlepszych drużyn francuskich. Z nami możesz obejrzeć m.in. Paris Saint Germain, Olympique Marsylia, Olympique Lyon, Girondins Bordeaux, etc.

Jeśli w naszej ofercie nie ma biletu lub wycieczki, która Cię interesuje skontaktuj się z naszymi doradcami. Nasi specjaliści przedstawią ofertę wyjazdów indywidualnych.
Jeśli chcesz zorganizować wyjazd firmowy na imprezę sportową skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl