Wyjazdy na Formule 1 Sport Travel

Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

Wyjazdy na Formule 1 Sport Travel

Wyjazdy na Formułę 1 cieszą się już od wielu sezonów ogromną popularnością. W dużej mierze decyduje o tym udział w każdym Grand Prix Roberta Kubicy. Polacy z zapartym tchem śledzą tabele i wyniki poszczególnych wyścigów. W sezonie 2008 Robert Kubica znalazł się na trzeciej pozycji w klasyfikacji kierowców, podobnie jak towarzyszący mu zespół BMW Sauber w klasyfikacji zespołów. Najlepszy w klasyfikacjach okazał się Lewis Hamilton oraz zespół Ferrari. Wyjazdy Sport and Travel to nasza specjalność.
Wyjazdy na Formułę 1 to propozycja, którą Mega Travel oferuje swoim klientom już od wielu sezonów. Wyjazdy na Formułę 1 to niezapomniane wydarzenie nie tylko dla kibiców tego sportu, ale także dla osób, które chciałyby obejrzeć na żywo tak wspaniałe widowisko na największych torach świata.

cennik

Kibice_Formula1_Hungaroring
W propozycjach wyjazdów na Formułę 1, każdy klient znajdzie ofertę przystosowaną do jego potrzeb. Aby sprostać wszystkim wymaganiom, proponujemy m.in.
- przejazd autokarem lub przelot samolotem
- bilety na Grand Prix
- opiekę pilota
- zakwaterowanie w hotelach o dobrym standardzie
- wyżywienie (zgodnie z ofertą)
- atrakcyjny program dodatkowy

Nasze autokary wyjeżdżają z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Opola, Warszawy, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Częstochowy i innych miejscowości.
Za pośrednictwem Mega Travel mogą Państwo dokonać rezerwacji kompleksowej usługi związanej z wyjazdem na formułę 1, jak również dokonać zakupu samych biletów na interesujący Państwa wyścig. Zapewniamy noclegi oraz transport, ale także służymy pomocą przy wyborze konkretnego biletu na wyścig.

W przypadku najbardziej popularnych wyjazdów na formułę 1, organizujemy dodatkowo specjalnie przygotowany program zwiedzania miast w krajach, w których odbywają się zawody Formuły 1. Przykładami miejsc, w których można uczestniczyć w takim programie jest Barcelona, Mediolan czy też Budapeszt.

Biuro Podróży Mega Travel organizuje wyjazdy na Formułę 1 między innymi na Grand Prix F1 do Włoch, Hiszpanii, Monaco, Niemiec, Belgii oraz na Węgry. W naszej ofercie znajdą Państwo wyjazdy na Formułę 1 również do krajów egzotycznych takich jak Brazylia, Bahrajn, Chiny, Singapur, Japonia, Australia czy Abu Dhabi.

Każdy z Państwa może zarezerwować wyjazd na Formułę 1, wystarczy tylko złożyć zamówienie w formie pisemnej (formularz zamówienia) na adres:
sport(at)megatravel.pl. Zamówienie zostanie potwierdzone zwrotnym e-mailem wraz z potwierdzeniem dostępności biletów na zawody oraz dostępnością miejsc w autokarze, bądź samolocie.