Bilety i wyjazdy Tottenham Hotspur

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP

Bilety i wyjazdy Tottenham Hotspur z noclegiem i przelotem

Proponujemy Państwu bilety i wyjazdy do Londynu na mecze Tottenham Hotspur z noclegiem i przelotem. Z nami możesz zobaczyć mecze Tottenham Hotspur w lidze angielskiej oraz Lidze Mistrzów. W naszej ofercie także bilety VIP, pakiety hospitality i loże. Organizujemy wyjazdy na mecze z wylotami z Warszawy, Katowic, Krakowa, Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Łodzi, Wrocławia i Berlina.
Zamawianie biletów na mecz Tottenham Hotspur jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.
Organizujemy bilety na mecze Tottenhamu także dla osób nie posiadających kart kibica.

Teraz wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce i nie musisz korzystać z zagranicznych pośredników.
zobacz-cennik.png

Tottenham Hotspur Football Club angielski klub piłkarski z siedzibą w londyńskiej dzielnicy Tottenham, założony w 1882 roku jako Hotspur F.C. dwukrotny mistrz Anglii, ośmiokrotny zdobywca Pucharu Anglii, zwycięzca Pucharu Zdobywców Pucharów oraz dwukrotny triumfator rozgrywek o Puchar UEFA.

Pierwszy klub w Anglii, który w XX wieku zdobył „podwójną koronę”, czyli mistrzostwo oraz krajowy puchar w jednym sezonie (1961). Odwiecznym rywalem Tottenhamu jest drużyna zza miedzy – Arsenal. W swojej historii występów w Premier League Spurs kończyli sezon przed Arsenalem w 1993, 1995, 2017 i 2018 roku. Arsenal kwalifikował się do wszystkich edycji Ligi Mistrzów od 2005 do 2016, natomiast Tottenham cztery razy w 2010, 2016, 2017 i 2018.

Informacje praktyczne dla wyjeżdżających do Londynu (dojazd z lotniska, komunikacja miejska) do pobrania tutaj