Bilety Formuła 1. Kupuj tanie bilety w Polsce

bilety VIP
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe

Bilety Formuła 1. Kupuj tanie bilety w Polsce.

Lider Wyjazdów Sportowych - Mega Travel proponuje bilety na zawody Formuła 1 na wszystkich torach na świecie.

Bilety na sezon 2019 już w sprzedaży.
Proponujemy zakup biletów w przedsprzedaży i atrakcyjnych promocjach.
Ceny biletów na F1 wynoszą od kilkudziesięciu $ w najtańszych sektorach po kilkaset EUR w najdroższych sektorach. Najtańsze ceny biletów są za miejsca stojące. Najdroższe ceny są za bilety na miejsca przy prostej startowej.

cennik
Jak kupić bilety? Gdzie kupić bilety? Jaka jest cena biletu Formułę 1? Ile kosztuje wyjazd i jak go zorganizować? Odpowiedź znajdziecie w naszym serwisie.

Proponujemy bilety na Formułę 1 w Australii, Malezji, Chinach, Bahrajnie, Hiszpanii, Austrii, Monako, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Węgrzech, Belgii, Włoszech, Singapurze, Japonii, Brazylii, Korei, Abu Dhabi, Kanadzie.

Oferujemy bilety na wszystkie zawody F1. Jesteśmy polskim organizatorem wyjazdów i dostawcą biletów z wieloletnim doświadczeniem.

Bilet_F1

Wyprawy na zawody F1 na świecie nie można porównać z wyjazdem na jakąkolwiek inną imprezę sportową. Mecze koszykówki czy też mecze piłki nożnej to spotkania bardzo widowiskowe, ale pod żadnym względem nie można ich porównać z wrażeniami po pobycie na torze gdzie właśnie odbyły się zawody Grand Prix Formuły 1.

Jako Biuro Podróży jesteśmy jedynym oficjalnym partnerem dystrybutora biletów na Grand Prix Węgier Formuła 1.

Przy naszej pomocy bez problemu każdy z klientów już od października może rezerwować bilety na Formułę 1. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne promocje.
Przy rezerwacji biletów:
- do 31 października rabat - 10 %
- do 31 stycznia rabat - 5 %

U nas możesz też zakupić bilety na wyścigi F1 w przedsprzedaży, z atrakcyjnymi rabatami na zawody Formuły 1 w Hiszpanii, Monaco, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Austrii, Belgii, Włoszech, USA, Singapuru, Japonii, Chin, Malezji, Abu Dhabi, Meksyku, Brazylii.

bilet_F1_Silverstone
Aby zamówić bilety należy złożyć zamówienie w formie pisemnej (formularz zamówienia) na stronie internetowej www.sport.travel.pl. Zamówienie zostanie potwierdzone zwrotnym e-mailem wraz z potwierdzeniem dostępności biletów na formułę 1.

Przy wyborze odpowiedniego biletu zazwyczaj decyduje wiele czynników, ale przede wszystkim zdolność finansową klienta, gdyż bilety na formułę 1 nie należą do najtańszych co świadczy o prestiżu zawodów. Każdy z klientów kupując bilet na zwody ma do wyboru kilka opcji. Zazwyczaj jest kilkanaście kategorii biletów. Najtańsze bilety na Formułę 1 to tzw. General Admission, czyli wejściówki na tor z miejscami stojącymi. Jak również klient może zarezerwować przepustkę na środek toru albo na rozmaite trybuny.

Bilety na Formułę 1 dostarczane są pod pod podany adres w zamówieniu. Ze względu na konieczność dostarczenia biletów ma teren naszego kraju oraz związany z tym czas oczekiwania, rezerwacje przyjmowane są do dwóch tygodni przed wyścigiem. W przypadku terminu krótszego niż dwa tygodnie, bilety można odebrać na torze w kasie.

Zawody Formuły 1 Grand Prix to wydarzenie tak popularne, że każdego roku bilety są wysprzedawane na tygodnie lub miesiące przed wyścigiem.