Bony na imprezy sportowe

Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP

Bony turystyczne na imprezy sportowe

Bony turystyczne jako prezent lub nagroda w konkursach.
Wyjedź na mecz ukochanej drużyny lub zobacz na żywo ulubionego sportowca już dziś!
Nasza oferta to idealna propozycja dla fanów sportu. Dzięki naszym Sport Bonom, od teraz każda impreza sportowa jest na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu będą Państwo mogli spełnić jedno ze swoich marzeń lub sprawić wyjątkowy prezent dla wybranej osoby.

prezent.jpg

Bilet na mecz - najlepszy prezent dla mężczyzny, męża, narzeczonego lub ojca

Proponujemy wyjazdy zarówno na mecze piłki nożnej, tenisa ziemnego, Grand Prix Formuła 1, MotoGP, NBA oraz wielu innych dyscyplin sportowych!
Nasze bony charakteryzuje m.in. długi termin ważności (do wykorzystania przez rok od daty wydania), możliwość ich łączenia, swoboda wyboru imprezy sportowej, a także terminu realizacji. Bony mogą zostać wystawione na okaziciela, bądź też imiennie. To wyjątkowa propozycja, przygotowana specjalnie z myślą o naszych klientach, w odpowiedzi na ich zróżnicowane wymagania. Korzystając z naszych bonów mają Państwo do wyboru gotowe oferty przedstawione na naszej stronie internetowej, a także możliwość skorzystania z oferty "szytej na miarę" zgodnie z życzeniem, obejmującej przejazd/przelot, zakwaterowanie oraz bilet na wybraną dyscyplinę sportową.

Bilet na Formuła 1 jako prezent

oryginalny prezent dla męża, narzeczonego, chłopaka
super prezent dla fana motoryzacji
prezent marzeń kibica F1
ekskluzywny prezent dla mężczyzny
atrakcyjny wyjazd na weekend
doskonała nagroda dla pracownika
nagroda dla kluczowego Klienta lub kontrahenta
luksusowy prezent

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Sport Bonów, ponieważ jesteśmy przekonani, że dostarczą one Państwu wielkich emocji związanych z przeżyciami na stadionie, torze formuły 1, lub innym, zgodnie z Państwa preferencjami.

bon_pilka_nozna

bon_formula_1