Bony na imprezy sportowe

Wyjazdy i bilety na mecze Bayernu Monachium
Wyjazdy na mecze Arsenalu Londyn
Promocja na wyjazdy Real Madryt, Atletico, FC Barcelona
Wycieczka autokarowa na Hungaroring
Wyjazdy na mecze FC Liverpool
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Bilety na Formuła 1
Wycieczka samolotowa na Hungaroring
Wyjazdy na mecze Realu Madryt
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na Roland Garros
Wyjazdy i bilety na mecze Juventusu Turyn

Bony turystyczne na imprezy sportowe

Wyjedź na mecz ukochanej drużyny lub zobacz na żywo ulubionego sportowca już dziś!
Nasza oferta to idealna propozycja dla fanów sportu. Dzięki naszym Sport Bonom, od teraz każda impreza sportowa jest na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu będą Państwo mogli spełnić jedno ze swoich marzeń lub sprawić wyjątkowy prezent dla wybranej osoby.

Proponujemy wyjazdy zarówno na mecze piłki nożnej, tenisa ziemnego, Grand Prix Formuła 1, MotoGP oraz wielu innych dyscyplin sportowych!
Nasze bony charakteryzuje m.in. długi termin ważności (do wykorzystania przez rok od daty wydania), możliwość ich łączenia, swoboda wyboru imprezy sportowej, a także terminu realizacji. Bony mogą zostać wystawione na okaziciela, bądź też imiennie. To wyjątkowa propozycja, przygotowana specjalnie z myślą o naszych klientach, w odpowiedzi na ich zróżnicowane wymagania. Korzystając z naszych bonów mają Państwo do wyboru gotowe oferty przedstawione na naszej stronie internetowej, a także możliwość skorzystania z oferty "szytej na miarę" zgodnie z życzeniem, obejmującej przejazd/przelot, zakwaterowanie oraz bilet na wybraną dyscyplinę sportową.

Bilet na mecz - najlepszy prezent dla mężczyzny

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Sport Bonów, ponieważ jesteśmy przekonani, że dostarczą one Państwu wielkich emocji związanych z przeżyciami na stadionie, torze formuły 1, lub innym, zgodnie z Państwa preferencjami.

bon-sportowy

bon_pilka_nozna

bon_formula_1