GP Azerbejdżanu Baku wyjazd indywidualny

Dyscyplina: Formuła 1
Co: Grand Prix Europy w Baku
Gdzie: Baku, Azerbejdżan
  (Baku City Circuit)
Kiedy: piątek, 26 Kwiecień, 2019 - 10:30
(godzina i data mogą ulec zmianie)
Powrót do kategorii: 
Opis: 

Wyjazd na Grand Prix Europy w Baku

Organizacja wyjazdu na GP F1 Azerbejdżanu w Baku.
Rezerwacja wyjazdu na Grand Prix Azerbejdżanu Formuła 1 jest łatwa. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Organizujemy także wyjazdy na zawody Grand Prix Formuła 1 z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na torze oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem.

F1-Baku-Skyline.jpg
Nazywany krainą wiecznego ognia Azerbejdżan, kojarzy się głównie z naftowym imperium. Narodziły się tu wielkie fortuny m.in. Rotschildów i braci Nobel, a kosmopolityczne i wielokulturowe Baku, dzięki ogromnym złożom „czarnego złota”, zostało nazwane perłą Kaukazu. Ciekawostką jest to, że dość duży wpływ na wygląd stolicy mieli polscy architekci, którzy zaprojektowali większość pięknych gmachów w stylu bakijskiej secesji. W krajobraz miasta wpisują się także karawanseraje, będące niegdyś miejscami odpoczynku karawan, które przemierzały Jedwabny Szlak. Dzisiaj to restauracje pod gołym niebem z tradycyjną azerbejdżańską kuchnią. Starówka Baku z bajkowym pałacem Szirwanszachów wpisana na listę UNESCO kontrastuje z nowoczesnymi szklanymi wieżowcami. Azerbejdżan zaskakuje jednak nie tylko architekturą. Na terenie kraju mieści się kilka stref klimatycznych, które gwarantują niezwykłą ilość rozmaitych krajobrazów – w kilka godzin z nadmorskiego Baku można dojechać do subtropikalnych lasów, malowniczo położonych górskich wiosek i wąwozów lub ośnieżonych szczytów Wielkiego Kaukazu. Na liście „miejsc do zobaczenia” powinny znaleźć się też płonące skały Janar Dah, Świątynia Ognia Ateszgiach oraz, słynący z wulkanów błotnych i cennych znalezisk archeologicznych Qobustan ze wspaniałymi skalnymi rysunkami wpisanymi na listę UNESCO.

CENA OBEJMUJE:
- 4 noclegi w hotelu 4* w pokojach 2 os.
- 4 śniadania
- ubezpieczenie NNW i KL
- opłatę na TFG
DODATKOWO PŁATNE:
- przelot z przesiadką od ok. 2000 PLN
- transfer ok. 300 PLN/2 osoby w obie strony
- zwiedzanie miasta
- wizy 25 USD

Wybierz sposób płatności w serwisie sport.travel.pl
Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Okres sprzedaży biletów: 
2018-01-01 do 2019-04-25
Cennik: 
Kategoria Cena Akcja
Cena pakietu od 1000 PLN/osoba niedostępne