Bilety na Monza

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP

Bilety na Formuła 1 Grand Prix Włoch na torze Monza

Zawody Formuły 1 we Włoszech na torze Monza to jedna z naszych propozycji wyjazdów zorganizowanych.

Każdy z miłośników Formuły 1, za naszym pośrednictwem może zarezerwować wyjazd, który obejmuje kompleksową obsługę z zakresu, przejazdu autokarem, zakwaterowaniem, wyżywieniem oraz ubezpieczeniem na czas pobytu jak również opiekę pilota.

W tym sezonie sprzedaż biletów na zawody Formuły 1 na włoskim torze Monza ruszyła od października.

cennik, bilety, wyjazdy
Grand Prix Włoch Formuła 1 na torze Monza
italian-grand-prix
Dystrybucja biletów rozpocznie się w czerwcu. Z roku na rok coraz więcej polskich kibiców decyduje się właśnie na przeżycie niezapomnianych wrażeń na torze Monza.

Ma on dla Polskich kibiców szczególnie znaczenie, gdyż w roku 2006 nasz Polski kierowca Robert Kubica po raz pierwszy w swojej karierze i jako pierwszy Polak stanął na podium.

Polak na pięć okrążeń przed metą miał już prawie osiem sekund przewagi nad czwartym Fisichellą i było pewne, że już tylko wielki pech może pozbawić naszego kierowcy pierwszego podium w Formule 1. Nic złego się jednak nie przytrafiło i po przejechaniu 53 okrążeń Polak przejechał metę jako trzeci za Schumacherem i Raikkonenem!

Grand Prix Formuła 1 na torze Monza we Włoszech oferuje niezapomnianą atmosferę.

Tor we Włoszech zwany Monza został wybudowany w parku królewskim tuż za przedmieściami Mediolanu. Wyścigi Formuły 1 na torze Monza są zawsze widowiskowe. Długie proste charakterystyczne dla pierwotnego kształtu toru pozwalają osiągnąć bardzo duże prędkości.