Najważniejsze pytania o turnieje tenisowe

bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

ZASADY REZERWACJI WYJAZDÓW NA TURNIEJE TENISOWE

Jak zakupić bilet, który mnie interesuje?
Aby kupić bilet należy złożyć zamówienie w formie pisemnej (formularz zamówienia) na adres: sport(małpa)megatravel.pl Zamówienie zostanie potwierdzone zwrotnym e-mailem wraz z potwierdzeniem dostępności biletów na mecz.

Zawarcie umowy
Jeśli są Państwo zdecydowani na zakup wyjazdu należy podać dane konieczne do przygotowania umowy:
Nazwisko i imię, adres zamieszkania, datę urodzenia, nr telefonu
Doradca wyśle umowę mailem. Należy ją odesłać podpisaną i dokonać wpłaty.

Warunkiem realizacji wyjazdu jest wpłata zaliczki lub pełnej kwoty na konto Biura Podróży po otrzymaniu umowy. Zamówione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Dokumenty na wyjazd
Dokumenty (voucher do hotelu, polisa ubezpieczeniowa, ewentualnie bilet lotniczy, itp.) zostaną dostarczone drogą mailową lub kurierem około 7-3 dni przed wyjazdem.

Jak sprawdzić czy są dostępne bilety na dany turniej?
Należy podać dzień oraz sesję, która Państwa interesuje, wtedy sprawdzimy dostępność i cenę biletów

Czy należy podać dane osób kupujących bilety?
Organizatorzy wymagają zgłoszenia nazwiska każdej osoby kupującej bilet. Każda osoba wchodząca na kort będzie sprawdzana w bazie i musi ona posiadać z sobą dokument, np. dowód osobisty, prawo jazdy, paszport.

Czy są bilet zniżkowe dla dzieci?
Zazwyczaj dzieci do lat 7 z rodzicami wejście mają za darmo. Dzieci muszą siedzieć na kolanach rodziców.

Jakie są formalne wymogi dotyczące podróży z dziećmi
W czasie podróży dzieci muszą posiadać swój paszport lub dowód osobisty. Ponadto, dziecko podróżujące indywidualnie, z dorosłymi, którzy nie są jego opiekunami prawnymi, lub w towarzystwie tylko jednego rodzica, może potrzebować dodatkowego (oficjalnego) dokumentu podpisanego przez obydwoje rodziców, drugiego rodzica lub opiekuna prawnego (opiekunów prawnych), w którym wyrażą oni zgodę na jego podróż.
W wielu wypadkach powinien to być dokument poświadczony notarialnie, jednak nie istnieją przepisy UE w tym zakresie i każdy kraj UE sam decyduje, czy wymaga okazania takich dokumentów. Przed podróżą dziecka należy więc sprawdzić przepisy obowiązujące w kraju, z którego wyjeżdżamy lub do którego wjeżdżamy. Informacji takiej można zasięgnąć w placówce dyplomatyczno-konsularnej danego państwa w Warszawie.
Informacje dot. wymogów państw UE w tej materii (podróżowanie dzieci i młodzieży bez opiekuna prawnego) są dostępne tutaj: http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/eu-citizen/index_...

Czy bilet upoważnia do wstępów na inne korty?
Bilet upoważnia do wstępu na kort główny

Czy można wprowadzać zwierzęta?
Nie.

Jak i kiedy otrzymam bilety na turniej?
Bilety są wysyłane w formie elektronicznej, najpóźniej tydzień przed zawodami.

Czy jest możliwe wykonywanie zdjęć lub filmowanie na korcie?
Robienie zdjęć lub filmowanie jest zabronione.

Jakie są zasady używania telefonów komórkowych na korcie?
Można posiadać telefon podczas meczu, ale dźwięk dzwonka musi być wyłączony. Używanie telefonów podczas meczów jest kategorycznie zabronione i może skutkować wyproszeniem z kortów.

Czego nie można wnosić na teren kortów?

Wszystkich przedmiotów mogących stanowić broń, lasek, parasoli z ostrymi końcami, puszek, termosów, szklanych i plastikowych butelek, walizek, dużych torb.

Ile dni obejmuje pakiet?
Wyjazd na mecz odbywa się 1 dzień przed meczem a powrót następnego dnia po meczu

Czy bilet lotniczy jest wliczony w cenę pakietu?
Bilet lotniczy nie jest wliczony w cenę wyjazdu. Na życzenie nasi doradcy mogą dokonać rezerwacji biletów. Cena biletu lotniczego wynosi przeciętnie około 1000-1200 PLN, ale może się różnić w zależności od terminu rezerwacji, etc.

Czy dysponujecie biletami typu VIP lub lożami?
Tak, dysponujemy w sprzedaży takimi biletami. Ich cena wynosi od kilkuset do kilku tysięcy EUR/GBP w zależności od spotkania. W tej sprawie prosimy o kontakt z naszymi doradcami

Dlaczego ceny Waszych biletów są wyższe od oficjalnych?
Nasza firma oferuje pakiety zawierające także noclegi, wyżywienie oraz inne usługi.
Pozyskujemy bilety nie tylko bezpośrednio od organizatora, ale kupujemy je też od zaufanych dostawców i autoryzowanych sprzedawców. Nie jesteśmy sprzedawcą biletów. Ceny biletów ustala ich bezpośredni sprzedawca i mogą one kształtować się powyżej lub poniżej wartości nominalnej. Ponadto różnica w podanej przez nas cenie odzwierciedla różne koszty, które musimy ponieść, by pozyskać i udostępnić Państwu bilety. Wynikają one między innymi z konieczności utrzymania naszej witryny, utrzymywania sieci przedstawicieli i dostawców, oraz funkcjonowaniu działu obsługi klienta. Robimy co w naszej mocy, by nasze ceny pozostały konkurencyjne, a nasze marże możliwie niskie.