Finał Ligi Mistrzów Istambuł bilet wyjazd

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Co: Finał Ligi Mistrzów
Gdzie: Istambuł, Turcja
  (Stadion Olimpijski im. Atatürka)
Kiedy: sobota, 29 Maj, 2021 - 12:45
(godzina i data mogą ulec zmianie)
Powrót do kategorii: 
Opis: 

Wyjazd i bilet na Finał Ligi Mistrzów

Rezerwujemy bilety na Finał Ligi Mistrzów w Istambule, Turcja, na stadionie Olimpijskim
Zamawianie biletów na Ligę Mistrzów jest łatwe. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Organizujemy także wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na stadionie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem.

Kompleksowo organizujemy wyjazdy na wszystkie mecze Ligi Mistrzów Champions League. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do rożnych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.

Cena obejmuje:
- 1 nocleg w hotelu 3* w pokoju 2 osobowym, ze śniadaniem
- 1 bilet na mecz w sektorze gospodarzy lub neutralnym w odpowiedniej kategorii
- dostarczenie biletu do hotelu lub miejsca zakwaterowania
- ubezpieczenie KL i NNW TU Allianz
- opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
CENA NIE OBEJMUJE(za dodatkową opłatą)
- przelot ok. 1100 PLN
- transfer
- wiza

Liga Mistrzów UEFA Champions League

to międzynarodowe, europejskie, klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 1992, jako kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (zwanego też Pucharem Europy lub Pucharem Mistrzów) i regularnie prowadzone przez tę organizację od sezonu 1992/1993 w ramach europejskich pucharów. Przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych (zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych) oraz rozgrywane na europejskich stadionach. Są to najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie.

Od sezonu 1991/1992 zmagania przybrały formę rozgrywek grupowych (dwie 4-zespołowe grupy), z jednomeczowym finałem dla zwycięzców każdej z nich. Przed rozpoczęciem edycji 1992/1993 zmieniono ich oficjalną nazwę na „Liga Mistrzów”, gruntownie przy tym reformując ich formułę, przez co rywalizacja prowadzona pod tym szyldem stała się najbardziej prestiżowym i komercyjnym przedsięwzięciem piłki nożnej na świecie. W kolejnych sezonach powiększono liczbę uczestniczących w nim drużyn z 8 – przez 16 (od 1994/1995) i 24 (od 1997/1998) – do 32 (od 1999/2000), dopuszczając do udziału nie tylko mistrzów poszczególnych krajów, ale – w przypadku najsilniejszych federacji – również drużyny zajmujące drugie, trzecie, a nawet czwarte miejsca w końcowej tabeli najwyższego szczebla ligowego. Stworzono w ten sposób turniej w którym rywalizują najlepsze drużyny europejskie, a niejednokrotnie na świecie. Dotychczas najczęściej w Lidze Mistrzów / PEMK triumfowali Real Madryt, AC. Milan, Liverpool, Bayern Monachium i FC Barcelona. Od momentu powstania Ligi Mistrzów w 1992, jedyną drużyną, która obroniła mistrzowski tytuł (2017) jest Real Madryt, a w 2018 roku osiągnęli hattrick zwycięstwa w tych zawodach.

* Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W momencie dokonywania rezerwacji ceny mogą się różnić od powyższych.
Wybierz sposób płatności w serwisie sport.travel.pl

Okres sprzedaży biletów: 
2019-01-01 do 2020-12-10
Cennik: 
Kategoria Cena Akcja
Pakiet VIP 29000 PLN niedostępne
Pakiet z biletem kat. 1 wzdłuż prostych nisko 24955 PLN niedostępne
Pakiet z biletem kat. 1 wzdłuż prostych wysoko 20900 PLN niedostępne
Pakiet z biletem kat. 2 w narożnikach 17390 PLN niedostępne
Pakiet z biletem kat. 3 za bramkami 14690 PLN niedostępne
Pakiet z biletem kat. 4 za bramkami 14150 PLN niedostępne