2017-06-22 Polska - Anglia U21

Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Reprezentacji
Co: mecze Polska - Anglia
Gdzie: Polska
 
Kiedy: informacje szczegółowe poniżej
Opis: 

Bilety na mecze Polska - Anglia

Zobacz na żywo mecz Polska - Anglia U21 w Kielcach 22.06.2017r.
Organizujemy wyjazdy na mecze reprezentacji . Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na stadionie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem.

Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każde mecz. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do rożnych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.

Rezerwujemy bilety na mecze reprezentacji Polski U21 w Mistrzostwach Europy 2017.
Zamawianie biletów na mecze reprezentacji jest łatwe. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

kibice_reprezentacja_polski.jpeg

W przypadku braku biletów i zakończeniu sprzedaży w oficjalnej dystrybucji możemy zaoferować bilety od innych dostawców dokonując ich zakupu na Państwa rzecz. Należy pamiętać, że wtedy ceny biletów ustala ich bezpośredni sprzedawca i mogą one kształtować się powyżej lub poniżej wartości nominalnej. Mega Travel nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Mega Travel działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora lub zakupuje je na rzecz klienta.

Kielce-sektory
Bilety nie podlegają zwrotowi

Okres sprzedaży biletów: 
2017-01-01 do 2017-12-31
Cennik: 
Kategoria Cena Akcja
Bilet kategorii 1 niedostępne