2017-10-05 Armenia - Polska

Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Reprezentacji
Co: mecze Armenia - Polska
Gdzie: Erywań, Armenia
 
Kiedy: czwartek, 5 Październik, 2017 - 22:30
Opis: 

Wyjazd i bilety na mecze Armenia - Polska

Zobacz na żywo mecz Armenia-Polska.
Organizujemy wyjazdy na mecze reprezentacji z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na stadionie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem.

Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każde mecz. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do rożnych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.

Rezerwujemy bilety na mecze reprezentacji Polski w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018.
Zamawianie biletów na mecze reprezentacji jest łatwe. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

kibice_reprezentacja_polski.jpegPAKIET A
Cena obejmuje:
- 2 nocleg w hotelu 3* w pokoju 2 osobowym, ze śniadaniem
- 1 bilet na mecz w sektorze gospodarzy lub neutralnym w odpowiedniej kategorii
- dostarczenie biletu do hotelu lub miejsca zakwaterowania
- ubezpieczenie KL i NNW TU Allianz

USŁUGI DODATKOWE
- przelot
- transfer

PAKIET B
Wyjazd na mecz Armenia-Polska

Dzien 1 3 października 2017
wylot z Warszawy o 22.30

Dzien 2, 4 października 2017
przylot do Erywania o 03.40. Transfer do hotelu.
10.00 spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta. Zobaczymy m.in. Plac Republiki, Aleję Północną, operę i pomnik Matki-Armenii, skąd rozpościera się imponujący widok na świętą górę Ararat. Odwiedzimy też Cicernakaberd, czyli Jaskółczą Twierdzę – miejsce upamiętniające genocyd Ormian z początku XX wieku oraz Wernisaż – targ pamiątek, dzieł sztuki i staroci, położony w jednej z uliczek Erywania.
przejazd do Eczmiadzynu – centrum armeńskiego chrześcijaństwa. Legenda głosi, że miejsce budowy świątyni wskazał sam Chrystus. Nazwa świątyni tłumaczona jest jako „miejsce zstąpienia Syna Jednorodzonego”, następnie wizyta w muzeum katedry Eczmiadzyn, gdzie zobaczymy m.in.: grot świętej włóczni, którą przebito bok wiszącego na krzyżu Chrystusa oraz fragment deski z arki Noego.
W drodze powrotnej zobaczymy ruiny katedry Zwartnoc (VII w.). Pozostałości ruin znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Odwiedzimy też fabrykę produkującą słynne armeńskie koniaki, degustacja 2 koniaków. Nocleg.

Dzien 3, 5 października 2017
śniadanie. Czas wolny.
15.30 przejazd na stadion na mecz Armenia-Polska.
Nocleg.

Dzień 4, 6 października 2017
9.30 spotkanie z przewodnikiem i wyjazd z Erewania nad JEZIORO SEWAN, ok. 70 mili na północ od Erewania. To jedno z największych górskich jezior słodkowodnych na świecie. Piękne otoczenie i krystaliczna woda zapewniają wspaniały relaks. Jezioro słynne jest także dzięki półwyspowi i średniowiecznemu kompleksowi klasztornemu z 874 r. Dlatego warto wspiąć się na górę, aby podziwiać krajobraz i zobaczyć czaczkary (kamienne krzyże).
W dalszej kolejności: wykuty w skale zespół klasztorny Gegard (XII-XIII w.) wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wg legendy przechowywano tu włócznię, którą przebito bok Chrystusa. Klasztor imponuję swoją prostotą i jednocześnie blaskiem otaczającej go scenerii – surowej i pięknej. Następnie przejazd do Garni – zwiedzanie pochodzącej z I w. świątyni Mitry. Powrót do Erywania. Nocleg

Dzień 5, 7 padzierniak 2017
transfer na lotnisko o 02.00.Wylot do Polski o 04.40. Przylot do Warszawy o 06.30.

CENA OBEJMUJE:
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- transfer z/na lotnisko
- opiekę angielskojęzycznego przewodnika w dniu 2 i 4
- 4 noclegi w pokoju 2 os.
- śniadania
- bilety wstępów wg programu
- 1 butelka wody na dzień
- opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- przelotu ok. 1500 PLN
- obiadów i kolacji
- biletów na mecz

Okres sprzedaży biletów: 
2016-01-01 do 2017-12-29
Cennik: 
Kategoria Cena Akcja
Pakiet A na zapytanie niedostępne
Pakiet B 2100 PLN niedostępne