2022-11-26 Katar wyjazd i bilety mecz Polska - Arabia Saudyjska

Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata Katar 2022
Co: Mistrzostwa Świata World Cup Katar mecz Polska - Arabia Saudyjska
Gdzie: Katar, Al-Wakra
  (Al Janoub Stadium, )
Kiedy: sobota, 26 Listopad, 2022 - 11:30
(godzina i data mogą ulec zmianie)
Opis: 

Wyjazd i bilety na mecz Mistrzostw Świata Katar 2022 Polska - Arabia Saudyjska

Kibicom reprezentacji Polski polecamy wyjazd do Kataru, na mecz Polska-Arabia Saudyjska
Organizujemy wyjazdy i bilety na mecze Mistrzostw Świata Katar 2022 z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na stadionie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem.

Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każde mecz Mistrzostw Świata Katar 2022. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do rożnych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.

Rezerwujemy bilety VIP hospitality na mecze Mistrzostw Świata Katar 2022
Zamów bilet na Mistrzostwa Świata Katar 2022. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

BILETY VIP
Cena obejmuje:
- bilet na mecz kat. 1
- napoje zimne, wino, piwo
- przekąski (przed i po meczu)
- prezent

WYCIECZKA NA MECZ (dla grup)
Cena obejmuje:
- przelot
- noclegi
- transfery
- wyżywienie
- zwiedzanie
- bilet na mecz kat. 1

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Czas lokalny: czas polski plus 2h
Czas przelotu: Polska – Doha ok. 5h 40min

Wjazd do kraju:
- przy wjeździe do Kataru obywatele RP muszą legitymować się paszportem zwykłym; paszporty tymczasowe nie uprawniają do wjazdu na terytorium Państwa Katar
- od 9 sierpnia 2017 r. Polscy obywatele nie podlegają w Katarze obowiązkowi wizowemu w związku z pobytem turystycznym nieprzekraczającym łącznie 90 dni w okresie 180 dni liczonych od daty wjazdu na terytorium Kataru;
- okres ważności paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy
- w Katarze obowiązuje zakaz wwozu: produktów alkoholowych, w tym także tych nabytych w sklepach wolnocłowych, wieprzowiny, narkotyków i pornografii
- wwożąc leki uspokajające, usypiające czy psychiatryczne należy posiadać na nie receptę

Klimat:
- zimy są łagodne (ok. 33°C/dzień i 7°C/noc), lato bardzo gorące i wilgotne (ok. 45°C/dzień i 30°C/noc)
+ od czerwca do września temperatura osiąga ok. 45°C w ciągu dnia i ok. 30°C w nocy
+ od listopada do kwietnia temperatura waha się od 28°C do 38°C w dzień i 7°C w nocy

Waluta: Rial katarski (QAR) (1 rial = 100 dirhamów)

Architektura, która szokuje swym rozmachem i nowoczesne centra handlowe. Niezwykła, zbudowana na sztucznej wyspie stolica – Doha, a w niej hotele na najwyższym światowym poziomie. Podczas wycieczki do Kataru luksus i bajeczne bogactwo widoczne są na każdym kroku.

Między pustynią a zatoką
Właśnie tutaj, pomiędzy pustynią, a Zatoką Perską położone jest najbogatsze państwo świata. Kosmopolityczne miasta z drapaczami chmur, wspaniałymi muzeami i galeriami, a tuż obok centra kultury islamskiej, do której Katarczycy są bardzo mocno przywiązani. Targi pełne są aromatycznych przypraw i różnobarwnych tkanin. Złote piaski katarskiej pustyni, to miejsce wielu rozrywek, m.in. jazdy jeepem czy sand boardingu, czyli zjazdu na desce po wydmie. Na turystów czekają tu wyłącznie luksusowe hotele wysokiej klasy!

Stolica na sztucznej wyspie
Niezwykłe miasto Doha, czyli stolica Kataru zostało wybudowane na sztucznej wyspie, która jest prawdziwym dziełem sztuki architektonicznej. Obowiązkowymi punktami podczas wizyty w mieście stołecznym Kataru są promenada Corniche z widokiem na dzielnicę biznesową i lotnisko, Wioska Kultury z operą, muzeami i galeriami, luksusowa dzielnica Perła Kataru znajdująca się na sztucznej wyspie, w kształcie ostrygi z perłą oraz serce Dohy – Souq Waqif – tętniący życiem, orientalny bazar ze znajdującym się nieopodal fortem Al Koot. Warto też przespacerować się bulwarem nad zatoką, szczególnie po zmroku, z zachwycającym widokiem na oświetlone wieżowce i spędzić dzień w Aspire Zone – największym w mieście parku rekreacyjnym ze stadionem, fontannami i ścieżkami spacerowymi.

Kultura i natura
Katar to także wiele muzeów, centrów kulturalnych, ale także zabytków. Warto odwiedzić Fort Al Zubara, który kiedyś pełnił rolę więzienia oraz znajdujące się w pobliżu, wpisane na listę UNESCO stanowisko archeologiczne ruin miasta Al Zubara. W porcie Al Khor można podziwiać tradycyjne, arabskie łodzie dhow. Jedna z nich znajduje się także w godle Kataru. Spragnieni kontaktu z naturą powinni wybrać się w okolica Al Thakira, gdzie w bujnych lasach namorzynowych spotkamy flamingi czy czaple. Podczas wycieczki do Kataru trzeba zobaczyć Inland Sea, czyli zatokę wcinającą się w głąb pustyni.

Warto wiedzieć!
• W Katarze dni wolne od pracy to piątek i sobota.
• W katarskich liniach lotniczych sokół może podróżować na pokładzie z pasażerami.
• W miesiącach letnich temperatury dochodzą tu do 50 stopni Celsjusza.
• Najważniejsze słowo dla Katarczyków to „Inshallah”, co oznacza „Jak Bóg da”. Wypowiada się je setki razy dziennie i może być odpowiedzią na każde pytanie.
• Dostęp do alkoholu jest tu bardzo ograniczony. Aby zrobić zakupy w sklepie z alkoholami trzeba posiadać licencję wystawianą przez pracodawcę.
Do Kataru nie można wwozić żadnego alkoholu (nawet w bagażu głównym), konfiskowany jest na lotnisku w Doha.
- W większości hoteli jest serwowany alkohol (poza wyjątkami – dry hotels)
- Plaże w Doha są zwykle prywatne (obowiązuje opłata za wstęp ok. 30 USD za dzień/os)
- Na plaży publicznej (również prywatnej) obowiązuje odpowiedni strój (nie ma możliwości noszenia bikini ani kąpielówek - mężczyźni powinni nosić szorty). Kobiety powinny mieć zakryte ramiona i ręce do łokci, brzuch oraz nogi do kolan; Te regulacje nie dotyczą hoteli z prywatną plażą.
• Kobiety i mężczyźni nie powinni oddalać się w kostiumach kąpielowych od plaż i basenów, a płeć piękna powinna unikać strojów odsłaniających kolana i ramiona oraz obcisłej odzieży. Niewłaściwy strój karany jest co najmniej wysoką grzywną.
- Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD).
- Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera (dostępne w recepcji lub możliwość zakupienia w miejscowych sklepikach, ok. 5 USD).
- Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet
- Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).

kibice_reprezentacja_polski.jpeg

Okres sprzedaży biletów: 
2022-01-01 do 2022-12-31
Cennik: 
Kategoria Cena Akcja
Bilet wkrótce DALEJ >>
Wyjazd wkrótce DALEJ >>