Speedway Best Pairs

Bilety na Best Pairs Speedway na Żużlu

W sezonie 2017 po raz kolejny będziemy świadkami rozgrywek Speedway Best Pairs. W trzech turniejach SBP zmierzą się ponownie teamy sponsorskie.

O tytuł najlepszej żużlowej pary w 2017 roku zawodnicy ponownie będą rywalizować w trzech rundach, z których dwie pierwsze odbędą się w Polsce.
Pierwszy turniej odbędzie się już 25 marca w Polsce w Toruniu, na Motoarenie i będzie inauguracją sezonu żużlowego w kraju nad Wisłą w tak doborowej stawce.
Druga runda odbędzie się w długi weekend majowy w Gnieznie. Finał zmagań o tytuł najlepszej żużlowej pary rozegrany zostanie w niemieckim Landshut.

Przypomnijmy, że Speedway Best Pairs w sezonie 2016 wygrała para «Fogo Power»: Bartosz Zmarzlik - Piotr Pawlicki.

Rezerwujemy bilety na Speedway Best Pairs.
Zamawianie biletów na Żużlowe Speedway Best Pairs jest łatwe. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Organizujemy także wyjazdy na zawody Speedway GP. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na torze oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem.

Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każde Żużlowe Speedway Best Pairs. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do rożnych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem lub biletami na zawody Żużlowe Speedway Best Pairs prosimy o kontakt z naszymi doradcami
e-mail: sport (małpa)megatravel.pl lub 22 3553043 i 32 7815008