Wycieczki i bilety na GP Węgier

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP

Wycieczki na Grand Prix Węgier Formuły1

Formuła 1 na Węgrzech cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich kibiców. Istotnym czynnikiem jest bliskość Polski, dobra baza hotelowa oraz nieduża odległość z centrum miasta na tor Hungaroring.

Zobacz ofertę wycieczki
W roku 2018 GP Węgier odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Jak co roku przygotowaliśmy dla kibiców Roberta Kubicy atrakcyjne wycieczki na GP Węgier Formuła 1. Nasze propozycje są skierowane zarówno do osób pragnących udać się na zawody F1 w sposób zorganizowany, jak i również dla udających się na Węgry własnym samochodem.

Nasze autokary wyjeżdżają z kilku miejscowości w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków, Częstochowa, Łódź, Wrocław, Bielsko Biała, Katowice. Cena obejmuje transport luksusowym autokarem, z klimatyzacją, WC, video, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota, 3 noclegi w hotelu 3*, śniadania i obiadokolacje, atrakcyjny program zwiedzania, transfery na tor. Wycieczka obejmuje obecność w 3 dniach zawodów, tzn. w piątek, sobotę oraz w wyścigu głównym w niedzielę. Dostępne są także wersje 2 i 1 dniowe oraz z dojazdem własnym.

Grand+Prix+Hungary
Wyjazdy na Grand Prix Węgier Formuła 1
Dewizą, jaką kierujemy się w działalności naszego biura, to zadowolenie Klienta z naszych usług. Dlatego też oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalnych pilotów oraz sztab zdolnych ludzi, którzy będą Państwu towarzyszyć we wszystkich etapach imprezy.

Dla osób wyjeżdżających na GP Węgier własnym samochodem proponujemy zakwaterowanie w hotelach położonych w Budapeszcie o różnym standardzie, od 2* do 5*.

Ceny wycieczek nie obejmuje biletów na Grand Prix Węgier, gdyż pozostawiamy Państwu pełną dowolność w wyborze miejsc. W naszej ofercie biletów znajdziecie Państwo najtańsze miejsca stojące, tzw. General admission, jak i miejsca w najdroższym sektorze Super Gold. Oferujemy bilety na zawody Formuły 1 na Węgrzech w cenach takich samych jak organizatorzy. Jesteśmy oficjalnym partnerem dystrybutora biletów na GP Węgier Formuły 1 na torze Hungaroring w Budapeszcie.

Jesteśmy sprawdzonym, wieloletnim dostawcą biletów i organizatorem wyjazdów na zawody Formuły 1.

cennik, bilety, wyjazdy