Wyjazd na turniej ATP Italian Open w Rzymie

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP

Bilety na turniej ATP Italian Open w Rzymie

Organizujemy wycieczki na turnieje tenisowe z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na korcie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem na Foro Italico.
Zamawianie biletów na turnieje tenisowe jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.
zobacz-cennik.png

ATP Italian Open zwany także Rome Masters lub Mistrzostwami Włoch rozgrywane jest od 1930 roku. Początku w Mediolanie a od 1935 w Rzymie.
Turniej rozgrywany jest na kortach ziemnych, obecnie w drugim tygodniu maja.

Organizujemy wyjazdy i bilety na różne turnieje tenisowe na całym świecie. Zapewniamy bilety w najlepszych miejscach i serwis dla VIPów.

Cena za pakiet od 559 PLN
Cena obejmuje: 1 nocleg w hotelu 3* w pokoju 2 os., śniadania, ubezpieczenie NNW i KL, bilet na kort

Italian-Open-plan-kortu

Korty
Centre court – Campo Centrale
Grand Stand Arena
Nicola Pietrangeli Stadion
korty poboczne-Side Courts – 10 Grounds

Bilety na kort centralny upoważniają na wejście na także stadion Pietrangeli i korty „secondari”- dodatkowe ( wyłączając Grand Stand Arena)
Bilety na kort Grand Stand Arena pozwalają także na wejście na stadion Pietrangeli i korty dodatkowe (wyłączając Campo Centrale)
Bilety na korty Ground umożliwiają wejście na kort Pietrangeli i korty dodatkowe wyłączając centralny i Grand stand arena
Dzieci poniżej 6 roku życia bez biletów z osoba dorosłą posiadającą bilet mogą wejść na Stadion Nicola Pietrangeli i korty secondari, ale na Campo Centrale i Grand Stand Arena podczas sesji nie mogą . Nie ma zniżek dla dzieci.

Dojazd na Foro Italico:
Aby dostać się na stadion należy skorzystać z linii metra A (Battistini-Anagnina), a następnie wysiąść na stacji Ottaviano/S. Pietro. Stąd ruszyć autobusem nr 32 na Piazzale della Farnesina. Można też skorzystać z linii metra A (Battistini-Anagnina), a następnie wysiąść na stacji Lepanto, następnie autbusem 280. Ewentualnie można dojechać tramwajem z Piazza Flaminio (Stacja Flaminio na linii metra A), wysiąść na Piazza Mancini, przejść przez most (Ponte Duca D`Aosta).
Jeśli jesteś w centrum, weź autobus nr 910 z Piazza dei Cinquecento (naprzeciwko stacji Termini) i dojedź do Piazza Mancini.