Wyjazd na ATP World Tour Finals Turyn

Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP

Bilety na turniej ATP World Tour Finals w Turynie

Organizujemy wycieczki na turnieje tenisowe z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina.
Zamawianie biletów na turnieje tenisowe jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

zobacz-cennik.png
ATP World Tour Finals – doroczny turniej w tenisie ziemnym z udziałem 8 tenisistów i 8 par deblowych z czołówki rankingu ATP Race zamykający sezon rozgrywek męskich. Jest rozgrywany od 1970 roku. Obecnie turniej odbywa się w Turynie

Początkowo zawody gry pojedynczej i gry podwójnej rozgrywane były oddzielnie, w innych miejscach. Od 2003 roku singliści i debliści rywalizują w tym samym mieście.
Rekordzistą w liczbie wygranych zawodów tej rangi w grze pojedynczej jest Roger Federer, który triumfował sześciokrotnie.

Organizujemy wyjazdy i bilety na różne turnieje tenisowe na całym świecie. Zapewniamy bilety w najlepszych miejscach i serwis dla VIPów.

Cena za pakiet od 919 PLN
Cena obejmuje: 1 nocleg w hotelu 3* w pokoju 2 os., śniadania, ubezpieczenie NNW i KL, bilet na kort