Wyjazd i bilety na Grand Prix Węgier Formuła 1

bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

Wyjazdy i bilety na GP Węgier

W nowym sezonie, proponujemy Państwu wyjazd na GP Węgier. Nasi klienci już od października ub. roku mogą składać rezerwację na nadchodzące zawody Formuły 1, który odbędzie się między innymi na torze Hungaroring w Budapeszcie.

Zobacz ofertę wycieczki

Jako lider wyjazdów sportowych przygotowaliśmy specjalnie z myślą o naszych klientach, aż kilkaset miejsc noclegowych w pakietach obejmujące przejazd autokarem, transfery na tor, wyżywienie 2 razy dziennie, ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu jak również ofertę z dojazdem własnym.

Grand Prix Węgier cieszy się największym zainteresowaniem od kliku sezonów. Z roku na roku Polacy coraz częściej decydują się właśnie na Budapeszt. Głównym atutem wyjazdu na GP Węgier jest bliskie położenie od Polski, duża baza noclegowa, nieduża odległość z centrum do toru oraz możliwość zwiedzania tak urokliwego miasta jakim jest Budapeszt. Tor Hungaroring przyciąga rzesze kibiców z Polski oraz z całego świata.

Grand+Prix+Hungary
Wyjazdy na GP Węgier Formuła 1
W przypadku wyjazdu na GP Węgier, organizujemy wyjazdy z największych miast Polski takich jak: Warszawa, Kraków, Częstochowa, Łódź, Wrocław oraz Katowice.

Dewizą, jaką kierujemy się w działalności naszego biura, to zadowolenie Klienta z naszych usług. Dlatego też oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalnych pilotów oraz sztab zdolnych ludzi, którzy będą Państwu towarzyszyć we wszystkich etapach imprezy.

Wyjazd na GP Węgier obejmuje uczestnictwo zarówno w dniu eliminacji (piątek), kwalifikacji (sobota), jak również w głównym wyścigu Formuły 1 (niedziela).
cennik, bilety, wyjazdy

Każdy z Państwa może zarezerwować wyjazd na Grand Prix Węgier wystarczy tylko złożyć zamówienie w formie pisemnej i przesłać na adres:
sport(at)megatravel.pl. Zamówienie zostanie potwierdzone zwrotnym e-mailem wraz z potwierdzeniem dostępności biletów na zawody oraz dostępnością miejsc w autokarze, bądź samolocie.