Wyjazd na ATP Mutua Madrid Open

Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP

Wyjazd na turniej ATP Mutua Madrid Open

Tenisowy turniej rozgrywany jest w Madrycie .
Organizujemy wycieczki na turnieje tenisowe z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na korcie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem na kort.

zobacz-cennik.png
Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każdy turniej. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do róznych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.
Zamawianie biletów na turnieje tenisowe jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Jesteśmy doświadczonym biuro podróży z kilkunastoletnim stażem w branży organizacji wyjazdów na imprezy sportowe i doskonale zdajemy sobie sprawę, że w niczym nie przypominają one standardowych wycieczek turystycznych.

Mutua Madrid Open to doroczny turniej tenisowy rozgrywany na obiekcie Caja Mágica w Madrycie. Jest częścią cyklu ATP World Tour Masters 1000 w rozgrywkach męskich i turniejem z cyklu WTA Tour o kategorii WTA Premier Series, będącym częścią zawodów o randze WTA Premier Mandatory w zawodach damskich. Organizowany przez organizacje tenisowe WTA Tour i ATP World Tour.

Turniej męski odbywa się w Madrycie od 2002 roku i jest kategorii ATP World Tour Masters 1000.
Mecze są rozgrywane na korcie centralnym. !,2,3 runda oraz ćwierćfinaly i półfinały rozgrywane są w dwóch sesjach, dzienna i wieczorna.

Wyjazdy_Mutua_Madrid_Open

Organizujemy wyjazdy i bilety na różne turnieje tenisowe na całym świecie. Zapewniamy bilety w najlepszych miejscach i serwis dla VIPów.

Cena za pakiet od 599 PLN
Cena obejmuje: 2 noclegi w hotelu 3* w pokoju 2 os., śniadania, ubezpieczenie NNW i KL, bilet na kort

Mutua-Madrid-plan-kortu

Dojazd:
linia Metra 3 - stacja San Fermin
Autobusy
Linia 23. Plaza Mayor
Linia 78. Glorieta de Embajadores – Barrio de San Fermín
Linia T32.Plaza de Legazpi-Mercamadrid
Linia 123.Plaza de Legazpi-Villaverde Bajo