Wyjazd na ATP Mutua Madrid Open

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wycieczka autokarowa na Monza
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy na mecze Realu Madryt
Wycieczka autokarowa na Hungaroring
bilety VIP

Wyjazd na turniej ATP Mutua Madrid Open

Tenisowy turniej rozgrywany jest w Madrycie .
Organizujemy wycieczki na turnieje tenisowe z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na korcie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem na kort.

zobacz-cennik.png
Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każdy turniej. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do róznych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.
Zamawianie biletów na turnieje tenisowe jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Jesteśmy doświadczonym biuro podróży z kilkunastoletnim stażem w branży organizacji wyjazdów na imprezy sportowe i doskonale zdajemy sobie sprawę, że w niczym nie przypominają one standardowych wycieczek turystycznych.

Mutua Madrid Open to doroczny turniej tenisowy rozgrywany na obiekcie Caja Mágica w Madrycie. Jest częścią cyklu ATP World Tour Masters 1000 w rozgrywkach męskich i turniejem z cyklu WTA Tour o kategorii WTA Premier Series, będącym częścią zawodów o randze WTA Premier Mandatory w zawodach damskich. Organizowany przez organizacje tenisowe WTA Tour i ATP World Tour.

Turniej męski odbywa się w Madrycie od 2002 roku i jest kategorii ATP World Tour Masters 1000.
Mecze są rozgrywane na korcie centralnym. !,2,3 runda oraz ćwierćfinaly i półfinały rozgrywane są w dwóch sesjach, dzienna i wieczorna.

Wyjazdy_Mutua_Madrid_Open

Organizujemy wyjazdy i bilety na różne turnieje tenisowe na całym świecie. Zapewniamy bilety w najlepszych miejscach i serwis dla VIPów.

Cena za pakiet od 599 PLN
Cena obejmuje: 2 noclegi w hotelu 3* w pokoju 2 os., śniadania, ubezpieczenie NNW i KL, bilet na kort

Mutua-Madrid-plan-kortu

Dojazd:
linia Metra 3 - stacja San Fermin
Autobusy
Linia 23. Plaza Mayor
Linia 78. Glorieta de Embajadores – Barrio de San Fermín
Linia T32.Plaza de Legazpi-Mercamadrid
Linia 123.Plaza de Legazpi-Villaverde Bajo