Wyjazdy i bilety na Australian Open

bilety VIP
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe

Australian Open

Australian Open to pierwsza impreza wielkoszlemowa w roku kalendarzowym, oficjalnie traktowana jako turniej wielkoszlemowy Azji i Pacyfiku. Organizatorem imprezy jest Australijski Związek Tenisa (Tenis Australia). Turniej rozgrywany jest w trzecim i czwartym tygodniu rozgrywek ATP i WTA (druga połowa stycznia), na twardych kortach obiektu Melbourne Park w Melbourne.

zobacz-cennik.png
Proponujemy naszym klientom kompleksową ofertę wyjazdów i biletów na Australian Open.Gwarantujemy najlepsze miejsca
Organizujemy wycieczki na turnieje tenisowe z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina.
Zamawianie biletów na turnieje tenisowe jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Australian Open
Turniej Australian Open rozgrywany jest od 1988 roku na obiekcie Melbourne Park w Melbourne, drugim co do wielkości miastu w Australii. Kompleks kortów w Melbourne Park (do 1996 roku znanego jako Flinders Park) liczy sobie 16 kortów, na których rozgrywane są mecze turniejowe. Największym obiektem jest kort centralny, czyli Rod Laver Arena mogący pomieścić 15'000 entuzjastów tenisa. Odbywają się na nim wszystkie mecze singla panów i pań począwszy od ćwierćfinału, finał debla pań, panów oraz miksta, a także finał singla juniorów. Drugim co do wielkości kortem w Melbourne Park jest nowoczesny Hisense Arena o pojemności 10'500 miejsc. Oba wspomniane korty to na dzień dzisiejszy jedyne obiekty obok kortu centralnego na Wimbledonie, które posiadają zasuwany dach i na których rozgrywane są mecze wielkoszlemowe. Pozwala to rozgrywać mecze, gdy pada deszcz oraz w przypadku uciążliwego upału.

Obiekt Melbourne Park posiada także trzy mniejsze korty pokazowe (ang. "show courts"). Największym z nich jest Margaret Court Arena posiadający trybuny na 6000 miejsc. Na nim odbywają się miedzy innymi finały singla juniorek, finał debla juniorów, a także finały singla zawodników i zawodniczek na wózkach.

zapytaj_o_oferte

Jeśli chcesz zorganizować incentive travel na turniej tenisa skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl