Wyjazdy i bilety Formuła 1

Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP

Wyjazdy i bilety Formuła 1

Lider Wyjazdów Sportowych - Mega Travel proponuje wyjazdy na Formułę 1 na wszystkie zawody Grand Prix.

Oferta na sezon 2022 już w sprzedaży.

Wyjazdy na Formułę 1 cieszą się już od wielu sezonów ogromną popularnością. W dużej mierze zdecydował o tym udział w Grand Prix Roberta Kubicy. Polacy z zapartym tchem śledzą tabele i wyniki poszczególnych wyścigów. W sezonie 2008 Robert Kubica znalazł się na trzeciej pozycji w klasyfikacji kierowców Formuła 1, podobnie jak towarzyszący mu zespół BMW Sauber w klasyfikacji zespołów. Najlepszy w klasyfikacjach okazał się Lewis Hamilton oraz zespół Ferrari.

Wyjazdy na Formułę 1 to propozycja, którą Mega Travel oferuje swoim klientom już od kilkunastu sezonów. Wyścigi F1 to niezapomniane wydarzenie nie tylko dla kibiców tego sportu, ale także dla osób, które chciałyby obejrzeć na żywo tak wspaniałe widowisko na największych torach świata. W naszych propozycjach, każdy kibic Formuła 1 i klient znajdzie ofertę przystosowaną do jego potrzeb. Aby sprostać wszystkim wymaganiom, proponujemy m.in. – przejazd autokarem – przeloty samolotem – opiekę pilota – zakwaterowanie w hotelach o dobrym standardzie – wyżywienie (zgodnie z ofertą) – transfery

zobacz-cennik.png
Organizujemy wycieczki na Formułę 1 dla klientów indywidualnych oraz dla firm

Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedawców biletów na Grand Prix Węgier, Grand Prix Niemiec, Grand Prix Hiszpanii, Grand Prix Włoch, Grand Prix Monaco, Grand Prix Austrii, Grand Prix Abu Dhabi itp.
Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl