Wyjazdy i bilety Formuła 1

Wycieczka autokarowa na Monza
Wycieczka autokarowa do Monako
Wycieczka autokarowa na Hungaroring
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wycieczka autokarowa na Hockenheim
LM Cwierćfinał
Wyjazdy i bilety na Roland Garros
Bilety na Formuła 1
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na mecze Realu Madryt
wycieczka na SGP Czech

Wyjazdy i bilety Formuła 1

Lider Wyjazdów Sportowych - Mega Travel proponuje wyjazdy na Formułę 1 na wszystkie zawody Grand Prix.

Oferta na sezon 2019 już w sprzedaży.

Wyjazdy na Formułę 1 cieszą się już od wielu sezonów ogromną popularnością. W dużej mierze zdecydował o tym udział w Grand Prix Roberta Kubicy. Polacy z zapartym tchem śledzą tabele i wyniki poszczególnych wyścigów. W sezonie 2008 Robert Kubica znalazł się na trzeciej pozycji w klasyfikacji kierowców, podobnie jak towarzyszący mu zespół BMW Sauber w klasyfikacji zespołów. Najlepszy w klasyfikacjach okazał się Lewis Hamilton oraz zespół Ferrari.

Wyjazdy na Formułę 1 to propozycja, którą Mega Travel oferuje swoim klientom już od kilkunastu sezonów. Wyścigi F1 to niezapomniane wydarzenie nie tylko dla kibiców tego sportu, ale także dla osób, które chciałyby obejrzeć na żywo tak wspaniałe widowisko na największych torach świata. W naszych propozycjach, każdy klient znajdzie ofertę przystosowaną do jego potrzeb. Aby sprostać wszystkim wymaganiom, proponujemy m.in. – przejazd autokarem – przeloty samolotem – opiekę pilota – zakwaterowanie w hotelach o dobrym standardzie – wyżywienie (zgodnie z ofertą) – transfery

cennik

Organizujemy wycieczki na Formułę 1 dla klientów indywidualnych oraz dla firm

Jesteśmy oficjalnym partnerem sprzedawców biletów na Grand Prix Węgier, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Monaco, Austrii, itp.
Jeśli chcesz zorganizować wyjazd incentive na zawody Formuła 1 skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl