Wyjazdy i bilety na mecze i Formuła 1 na raty

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP
Wyjazdy i bilety na Roland Garros
Wycieczka autokarowa na Hungaroring
Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wycieczka autokarowa na Monza
Wycieczka autokarowa na Hockenheim
Bilety na Formuła 1

Wyjazdy i bilety na mecze i Formuła 1 na raty
- dogodna oferta kredytowa

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę zakupu wyjazdów sportowych, wyjazdów na mecze piłkarskie i zawody Formuły 1 w systemie ratalnym. Naszym celem było zminimalizowanie procedur związanych z procesem przyznawania kredytu, aby kupowanie na raty było nie tylko korzystne, ale również wygodne.

Wybór oferty
Po wybraniu oferty wyjazdu skontaktuj się z naszymi doradcami. Prosimy o rezerwację ofert, w przypadku których do wyjazdu pozostało więcej niż 14 dni.

Elektroniczny wniosek kredytowy
Sprzedawca prześle na Państwa adres e-mail informację na temat dostępności miejsc, kalkulację wyjazdu oraz link do strony na której można złożyć wniosek on-line o kredyt. We wniosku należy wpisać najkorzystniejszy dla Państwa okres kredytowania. Następnie zostaną przedstawione warunki finansowe kredytu. Jeśli akceptują Państwo wysokość miesięcznej raty kredytu należy wypełnić formularz wniosku on-line i przesłać go do Santander.

Oblicz ratę

>

Jak kupić na raty...


Kontakt konsultanta
Potwierdzenie przyjęcia do realizacji Państwa zamówienia nastąpi drogą mailową. Od tej chwili należy oczekiwać na kontakt z konsultantem Santander. Konsultant Santander po otrzymaniu od Mega Travel potwierdzenia dostępności wybranej wycieczki zadzwoni do Państwa i poprosi o podanie dodatkowych danych (potrzebny dowód osobisty oraz drugi dokument tożsamości). Podczas rozmowy telefonicznej Konsultant Santander przekaże Państwu decyzję kredytową oraz informację o dokumentach niezbędnych do otrzymania kredytu. Kredyt Ratalny Santander dostępny jest bez dodatkowych zabezpieczeń (poręczycieli weksli).

Podpisanie umowy kredytowej
W ciągu 48 godzin (w dni wolne od pracy następnego dnia roboczego) Żagiel wysyła do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej dwa egzemplarze umowy kredytu. Przy dostarczeniu przesyłki Kurier będzie prosił o okazanie dowodu osobistego. Umowę kredytu należy podpisać pełnym imieniem i nazwiskiem w wyznaczonych miejscach.

Rezerwacja wyjazdu

Po otrzymaniu przez Santander podpisanej umowy kredytu i dokumentów potwierdzających dochody następuje weryfikacja zgodności dokumentów. W ciągu 24 godzin od otrzymania podpisanej umowy kredytu Santander informuje Mega Travel o możliwości realizacji zamówienia wyjazdu. Skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji i dopełnienia niezbędnych formalności związanych z wyjazdem.