Wyjazdy i bilety na Mistrzostwa Świata Rosja 2018

Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów
Wyjazdy i bilety na Roland Garros
Wycieczka autokarowa na Hungaroring
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wycieczka autokarowa na Hockenheim
Wycieczka autokarowa na Monza
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP
Bilety na Formuła 1

Wyjazdy na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018

Od kilkunastu lat organizujemy z powodzeniem wyjazdy i bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Organizowaliśmy m.in. wyjazdy na mecze mundialu 2006, 2010, 2014
MS-Rosja-2018
XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 odbędą się w Rosji w 2018 roku. Jest to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się w Europie Wschodniej. Jest to również pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się na dwóch kontynentach: w Europie i w Azji.

Do mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 w Rosji zgłoszono 18 stadionów: Gazprom - Arena, Stadion Olimpijski w Soczi, Stadion Sawinowo, Stadion Spartak, VTB Arena, Stadion w Krasnodarze, Arena Pobeda, Stadion w Kaliningradzie, Stadion Szynnika Jarosław, Stadion w Niżnym Nowogrodzie, Stadion Saturn, Stadion w Sarańsku, Stadion Uralmasz, Stadion w Samarze, Stadion w Rostowie oraz Łużniki[5].

29.09.2012 r. FIFA podjęła w Zurychu ostateczną decyzję, gdzie będą znajdować się areny na MŚ 2018. Mecze będą rozgrywane na 12 stadionach w 11 miastach:

w Moskwie (na dwóch stadionach – Łużniki i Otkrytije Ariena),
w Petersburgu (nowy stadion Zenitu Sankt Petersburg),
w Kaliningradzie (nowy stadion),
w Niżnym Nowogrodzie (nowy stadion),
w Kazaniu (nowy stadion),
w Samarze (nowy stadion),
w Sarańsku (nowy stadion),
w Wołgogradzie (stadion Centralny),
w Rostowie nad Donem (nowy stadion),
w Soczi (stadion Olimpijski),
w Jekaterynburgu (stadion Centralny).

Russia-world-cup-2018-host-cities

Odległości między miastami
Odległości samolotem z Moskwy 1h5 do: St Petersburg, Volgograd, Kazan, Samara, Saransk, Niżny Novograd
Odległości samolotem z Moskwy 2h do: Rostov-on-Don, Kaliningrad
Odległości samolotem z Moskwy 2h5 do: Yekaterinburg, Sochi
Pociągiem, zależnie od wybranego pociągu - szybkości przejazdu:
Odległości pociągiem z Moskwy 3h5 do: Niżny Novogrod,
Odległości pociągiem z Moskwy 3-5h do: St Petersburg

Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji

W eliminacjach do MŚ 2018 ze strefy UEFA weźmie udział 52 narodowych reprezentacji europejskich, które będą walczyć o 13 miejsc w 9 grupach. Eliminacje będą trwały od 4 września 2016 do 10 października 2017. Baraże odbędą się w dniach od 9 do 11 listopada 2017 (I mecze) oraz od 12 do 14 listopada 2017 (rewanże). Losowanie grup eliminacyjnych odbyło się 25 lipca 2015 r. w Sankt Petersburgu.

Eliminacje toczyć się będą w 7 grupach, w których będzie występowało po 6 zespołów i w 2 grupach składającej się z 5 zespołów. W eliminacjach wezmą udział 52 reprezentacje narodowe. Najlepsza drużyna z każdej z 9 grup automatycznie kwalifikuje się do Mistrzostw Świata, a 8 najlepszych drużyn z drugich miejsc weźmie udział w barażach o pozostałe 4 miejsca. W przypadku grup 6-zespołowych do rankingu zespołów z drugich miejsc nie będą brane wyniki uzyskane z ostatnią drużyną w grupie.

Osiem najlepszych reprezentacji, które w swoich grupach zajęły drugie miejsca, zagra w barażach. Aby wyłonić je z dziewięciu grup eliminacyjnych stworzona została specjalna tabela. Drużyny zajmujące drugie miejsca w swoich grupach mają odliczone punkty zdobyte w meczach z drużynami z ostatnich miejsc w swoich grupach (oprócz drugich drużyn z grup H i I)
Po wyłonieniu 8 najlepszych drużyn zostaną rozlosowane pary barażowe. Zwycięzcy meczów (mecz i rewanż) awansują do finałów Mistrzostw Świata 2018.

TERMINARZ SPOTKAŃ
grupa H

wtorek, 19 czerwca
Polska - Senegal (Moskwa, 17.00) Zobacz ofertę
Kolumbia - Japonia (Sarańsk, 14.00)
niedziela, 24 czerwca
Japonia - Senegal (Jekaterynburg, 17.00)
Polska - Kolumbia (Kazań, 20.00) Zobacz ofertę
czwartek, 28 czerwca
Senegal - Kolumbia (Samara, 16.00)
Japonia - Polska (Wołgograd, 16.00) Zobacz ofertę

Polecamy również wyjazdy na mecze Hiszpania - Maroko i Anglia-Belgia do Kaliningradu oraz na finał i mecz otwarcia do Moskwy

Ceny biletów na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018
Zasady sprzedaży biletów na mundial w Rosji będą podobne do tych, jakie znamy z poprzednich wielkich piłkarskich imprez. Oficjalna sprzedaż zostanie przeprowadzona tylko za pośrednictwem strony internetowej FIFA, a kibice będą mieli do wyboru trzy różne drogi: zakup pojedynczego biletu na wybrany mecz, pakiet drużynowy (czyli na wszystkie mecze grupowe wybranej reprezentacji) oraz pakiet stadionowy (wszystkie mecze na wybranym obiekcie). Ze względu na ogromne zainteresowanie, FIFA rozprowadzi wejściówki na zasadzie losowania, a później uruchomi specjalny serwis dla kibiców odsprzedających swoje bilety.
Za najtańszy bilet na mecz fazy grupowej zapłacimy niespełna 390 zł (trybuny za bramką). Chcąc zająć lepsze miejsca, trzeba będzie liczyć się z wydatkiem kolejno 610 lub 780 zł. Średnie koszty biletów na spotkania fazy pucharowej wynoszą kolejno 685 zł (1/8 finału), 945 zł (ćwierćfinały) i 1780 zł (półfinały). Bilet na moskiewski finał wahają się między 1680 zł a 4000 zł.

Bilety na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 na powyższych zasadach i cenach będą dostępne jedynie dla klientów indywidualnych, którzy będą mieli szczęście w losowaniu. Bilety dla firm i grup należy pozyskiwać na innych zasadach. Skontaktuj się z nami, doświadczonym organizatorem wyjazdów na imprezy sportowe. Zarezerwuj wyjazd dla Twojej firmy na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Bilety VIP zaczynają się od 900 $. Zwykłe bilety, od 300 EUR będą dostępne w grudniu 2017 r. po losowaniu grup.

Wiza
Dla obcokrajowców na Mundialu zastępstwem wizy ma być paszport kibica, tzw. FAN ID. Zapewnia on ponadto prawo do bezpłatnego przejazdu do stadionu i poruszania się między miastami, w których będą rozgrywane mecze Mundialu. Niestety bez paszportu nie da się wejść na stadion, dlatego po zakupie biletu każdy kibic musi wyrobić sobie taki dokument. Istnieje też inne rozwiązanie dla obcokrajowców — mogą wjechać do kraju na podstawie certyfikatu — czyli dokumentu, będącego zastępstwem FAN ID, a kartę można otrzymać już w Rosji.
Ci, którzy zechcą udać się do Rosji bez biletów, będą musieli wykupić wizę turystyczną.

Terminarz meczów na Mistrzostwach Świata Rosja 2018
Proponujemy organizację wyjazdów na Mistrzostwa Świata 2018 do Rosji. Jako doświadczony organizator takich wyjazdów zapewniamy rezerwację hoteli, przejazdów, biletów oraz usług dodatkowych. Już wiele firm skorzystało z naszych usług organizując wycieczki na imprezy sportowe.
Jeśli jest zainteresowanych organizacją takiego incentive travel skontaktuj się z nami grupy(malpa)megatravel.pl