Wyjazdy i bilety na French Open Roland Garros

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe

French Open - Roland Garros

Proponujemy oglądanie atrakcyjnych zawodów tenisowych French Open na kortach Roland Garros.
Oferujemy wyjazdy z biletami na turniej French Open. Ceny biletów zaczynają sie od ok. 100 EUR (faza eliminacyjna) i dochodzą do kilku tysięcy EUR (finał). Są to ceny biletów za 1 dzień turnieju.
Dysponujemy także biletami VIP.
zobacz-cennik.png
Organizujemy wycieczki na turnieje tenisowe z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na korcie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem na kort.
Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każdy turniej. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do róznych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.
Zamawianie biletów na turnieje tenisowe jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Jesteśmy doświadczonym biuro podróży z kilkunastoletnim stażem w branży organizacji wyjazdów na imprezy sportowe i doskonale zdajemy sobie sprawę, że w niczym nie przypominają one standardowych wycieczek turystycznych.

Tenis, bilety, wyjazdy

Jak kupić bilety na French Open (turniej Roland Garros) ?
Gdzie kupić bilety na French Open(turniej Roland Garros)?
Jaka jest cena biletu French Open(turniej Roland Garros)?
Ile kosztuje wyjazd French Open(turniej Roland Garros)?
Jak zamówić bilety lub wyjazd na French Open(turniej Roland Garros)?
Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

Wszystkie usługi możesz zarezerwować w Polsce. Organizujemy wyjazdy dla klientów indywidualnych oraz dla firm już od 2 osób . Zapewniamy kompleksową usługę realizacji wyjazdu na French Open. Rezerwujemy przelot, hotele, bilety na Roland Garros oraz usługi dodatkowe.

Plan_Roland_Garros
Pierwszy turniej pod nazwą Championnat de France został rozegrany w 1891r. W 1897 do udziału dopuszczono kobiety, a w 1912 rozpoczęto grę na mączce ceglanej (do tego czasu grano w tenisa wyłącznie na kortach trawiastych). W 1925 do rozgrywek dopuszczono najlepszych graczy spoza Francji i zmieniono nazwę turnieju na Championats Internationaux de France. Po zwycięstwie Francji w Pucharze Davisa (1927), zbudowano nowy stadion, nazwany imieniem bohatera I wojny światowej, Rolanda Garrosa, na którym turniej odbywa się do dziś. Zmieniono jednocześnie nazwę mistrzostw na Tournoi de Roland Garros (1928).
W 1968 turniej Roland Garrosa stał się pierwszym wielkoszlemowym turniejem "open", zezwalającym na start zarówno profesjonalistom jak i amatorom.

Od 1981 przyznaje sie specjalne nagrody dla graczy - Prix Orange (za postawę fair-play), Prix Citron (osobowość turnieju) oraz Prix Bourgeon (rewelacja roku). W 2007 zrównano pule nagród pieniężnych w rozgrywkach męskich i kobiecych. Od 2008 oficjalna nazwa turnieju brzmi Roland Garros Tournament.

Nawierzchnia ziemnego kortu w Paryżu wykonana jest z czerwonej mączki i sprawia, że piłka po odbiciu się od kortu zwalnia, robiąc przy tym wysoki kozioł. Sprawia to, iż mocny serwis przestaje być dużym atutem na tej nawierzchni.
We French Open, w jak i pozostałych turniejach Wielkiego Szlema, finałowe sety w grach pojedynczych grane są bez tie-breaka (do dwóch gemów przewagi), a w grze mieszanej w ostatnim secie rozgrywa się tzw. super tie-break.

Najwięcej zwycięstw na paryskich kortach - aż 6, odniósł Szwed Bjoern Borg w latach 1974-75 i 1978-81.

Turniej French Open rozgrywany jest od 1927 roku na obiekcie im. Rolanda Garrosa w Paryżu. Kompleks kortów liczy sobie łącznie 19 obiektów i oprócz dwóch głównych kortów, pozostałe są ponumerowane od 1 do 17. Na korcie nr 13, uważanym za pechowy, nie rozgrywane są żadne mecze. Największą tenisową areną jest zbudowany w 1928 roku kort im. Phillipe'a Chatriera, z trybunami mogącymi pomieścić ok. 15'000 widzów. Na tym korcie rozgrywane są wszystkie mecze singla pań oraz panów począwszy od półfinałów, a także oba mecze finałowe debla oraz finał miksta. Drugim co do wielkości obiektem jest kort im. Suzanne Lenglen o pojemności 10'000 miejsc, a trzeci w tej klasyfikacji jest kort nr 1 mogący pomieścić 3'700 widzów.

Jeśli chcesz zorganizować incentive travel na turniej tenisa skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl