Wyjazdy i bilety na mecze AS Roma

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP

Bilety i wyjazdy na mecze AS Roma z noclegiem i przelotem

Proponujemy Państwu bilety i wyjazdy na mecze AS Roma z noclegiem i przelotem.
Z nami możesz zobaczyć mecze AS Roma w lidze włoskiej i Lidze Mistrzów. Jeśli w naszej ofercie nie ma meczu, który Cię interesuje skontaktuj się z naszymi doradcami.
Organizujemy wycieczki na mecze AS Roma z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina.
Zamawianie biletów na mecz AS Roma jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.
Organizujemy bilety na mecze AS Roma dla osób nie posiadających kart kibica.

Jak kupić bilety na mecz AS Roma?

Gdzie kupić bilety na mecz AS Roma?

Jaka jest cena biletu na mecz AS Roma?

Ile kosztuje wyjazd na mecz AS Roma?

Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.
zobacz-cennik.png

as-roma
Associazione Sportiva Roma – włoski klub piłkarski ze stolicy kraju, Rzymu, obecnie występujący w rozgrywkach Serie A. Założony w 1927 roku, od tego czasu niemal nieprzerwanie występuje w pierwszej lidze Włoch, a sezon 2009/2010 był 58. z rzędu w najwyższej klasie rozgrywkowej. W swojej historii AS Roma trzykrotnie zdobywała mistrzostwa Włoch, dziewięciokrotnie Puchar Włoch, a także jeden raz Puchar Miast Targowych. Jeden raz klub ten wystąpił w finale Pucharu Europy. Domowe mecze rozgrywane są na mogącym pomieścić ponad 82 tysiące widzów stadionie Stadio Olimpico.

Kibice we Włoszech mogą pasjonować się rywalizacją AS Romy z lokalnym rywalem Lazio. Obok derbów Turynu i derbów Mediolanu derby Rzymu należą do tych najdłużej rozgrywanych w Italii.

DOJAZD DO STADIONU OLIMPICO
METRO/AUTOBUS: Metro linia A (ze stacji Termini) jadąc w kierunku stacji Ottaviano, zejść w dół na terminal 1 (na końcu linii). Następnie wsiąść do autobusu linii 32 Piazzale della Farnesina

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd firmowy na imprezę sportową skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl