Wyjazdy i bilety na mecze Inter Mediolan

Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

Bilety i wyjazdy na mecze Inter Mediolan z noclegiem i przelotem

Proponujemy Państwu bilety i wyjazdy na mecze Interu Mediolan z noclegiem i przelotem. Organizujemy wycieczki na mecze Interu Mediolan z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zamawianie biletów na mecz Interu Mediolan jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.
Organizujemy bilety na mecze Interu Mediolan dla osób nie posiadających kart kibica.

Jak kupić bilety na mecz Inter Mediolan?

Gdzie kupić bilety na mecz Inter Mediolan?

Jaka jest cena biletu na mecz Inter Mediolan?

Ile kosztuje wyjazd na mecz Inter Mediolan?

Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziesz w naszym serwisie.

zobacz-cennik.png
San_Siro
Tradycyjny sektor kibiców Milanu to Curva Sud (Zakole Południowe), a kibiców Interu – Curva Nord (Zakole Północne).

inter-mediolan
Inter Mediolan (Football Club Internazionale Milano, Internazionale Milano Football Club, potocznie – Inter, przydomek – Nerazzurri ) – włoski klub piłkarski z Mediolanu.Pierwotna nazwa klubu brzmiała Football Club Internazionale Milano co oznaczało, że nowo powstała drużyna będzie otwarta zarówno na piłkarzy innych narodowości, tak jak i na Włochów. Barwy klubu to niebieski i czarny – ta tradycja przetrwała do dnia dzisiejszego.Osiemnastokrotny mistrz tego kraju, siedmiokrotny zwycięzca Pucharu Włoch, trzykrotny triumfator Ligi Mistrzów i Pucharu Interkontynentalnego.
Stadionem, na którym zespół Interu Mediolan rozgrywa swoje mecze jest Stadion Giuseppe Meazzy o pojemności 85 700 miejsc. Jest to stadion miejski, więc na tym samym obiekcie rozgrywa swoje spotkania drugi mediolański klub – AC Milan.

Z nami możesz zobaczyć mecze Interu Mediolan w lidze włoskiej oraz Lidze Mistrzów.
Jeśli w naszej ofercie nie ma meczu, który Cię interesuje skontaktuj się z naszymi doradcami.

Rok założenia: 1908
Barwy: czarno-niebieskie
Stadion: Giuseppe Meazza (San Siro) (85 700 miejsc)
Mistrz Włoch (14): 1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, , , 2008, 2009, 2010
Puchar Włoch (5): 1939, 1978, 1982, 2005, 2006
Mecze w Serie A: 1182 zwycięstwa, 702 remisy, 560 porażek, bramki 4070-2528
Sukcesy w Europie: Puchar Europy (1964, 1965), Puchar UEFA (1991, 1994, 1998)

DOJAZD NA STADION SAN SIRO

stadion położony jest około 5 kilometrów od centrum Mediolanu. Czerwona linia metra (MM1) w kierunku RHO Fiera dojeżdża prosto z centrum miasta (np. stacje Duomo, San Babila) do stacji Lotto położonej najbliżej stadionu. Po wyjściu z metra pozostaje jeszcze około 15 minut spaceru ulicą Viale Caprilli .. Pod stadion dojeżdża autobus linii 49 w kierunku San Cristoforo , ruszając nim z Piazza Tirana (w kierunku Piazza Lotto) należy wysiąść na przystanku Piazza Axum. Natomiast linią 79 dojechać można z Via Govone (kierunek Via Lorenteggio) z przystankiem docelowym Via Tesio. Dojechać można również tramwajem linii 16 z przystankiem docelowym Via Dessie. W dniach meczy i innych imprez ze stacji Piazzale Lotto (czerwona linia metra) prowadzony jest transport pod sam stadion.

Mediolan - piękne miasto położone w północnej części Włoszech w dzielnicy Lombardia. Drugie po Rzymie największe miasto Włoch. Jest to jeden z najważniejszych ośrodków turystyki międzynarodowej. Mediola kojarzy się przede wszystkim ze słynnym klubem piłkarskim AC Milan oraz drugim, nie mniej popularnym - Inter Mediolan. Znajduje się tam także jeden z największych stadionów na świecie San Siro.

Mediolan to także miasto pełne wspaniałych budowli, z których niektóre zapierają dech w piersiach. Klasyka miesza się tu z nowoczesnością, a style architektoniczne potrafią bardzo mocno ze sobą kontrastować. Z XIV wiecznej katedry można obserwować przepiękną panoramę całego miasta. Inne warte obejrzenia są katedry np. Santa Maria Delle Grazie lub Piazza Sant'Ambrogio razem z Kościołem Św. Ambrożego.
Dla miłosników elegancji i ładnego ubioru, Mediolan jest jedną z niekwestionowanych stolic mody. Zakupowy raj zaczyna się w słynnej Dzielnicy Mody, znajdującej się między Piazza Duomo, Piazza Cavour i Piazza San Babila gdzie znajdziemy najlepsze i najbardziej ekskluzywne marki świata. W Mediolanie, z racji jego modowego statusu, rokrocznie odbywa się Milan Fashion Week, podczas którego swoje kolekcje prezentują najlepsi na świecie projektanci mody.

Współczesny Mediolan znany jest również ze słynnych mediolańskich targów, które obejmują mnóstwo wystaw, przenajróżniejszych dziedzin. Odbywa się też tam Jazz Festival, podczas którego goszczą najbardziej znani wykonawcy tego gatunku. Mnogość klubów, dyskotek i pubów przyciąga fascynatów życia nocnego, a wielonarodowościowość tego miasta sprawia, że kazdy czuje się tam jak u siebie.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd firmowy na imprezę sportową skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl