Wyjazdy i bilety na US Open

bilety VIP
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy na turnieje tenisowe

Rezerwacja Biletów US Open

Organizujemy wycieczki na turnieje tenisowe z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na korcie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem na kort.
Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każdy turniej. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do róznych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.
Zamawianie biletów na turnieje tenisowe jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.
zobacz-cennik.png
Jesteśmy doświadczonym biuro podróży z kilkunastoletnim stażem w branży organizacji wyjazdów na imprezy sportowe i doskonale zdajemy sobie sprawę, że w niczym nie przypominają one standardowych wycieczek turystycznych.

US Open to czwarty i ostatni turniej wielkoszlemowy w roku kalendarzowym, oficjalnie traktowany jako otwarte Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w tenisie ziemnym. Organizatorem turnieju jest Amerykański Związek Tenisa (United States Tennis Assocation). Turniej rozgrywany jest na przełomie sierpnia i września, na kortach twardych obiektu USTA Billie Jean King National Tennis Center w parku Flushing Meadows-Corona Park w dzielnicy Queens, w Nowym Jorku. Organizowany jest corocznie, nieprzerwanie od 1881 roku i jako jedyny turniej wielkoszlemowy nie był zawieszany na czas I i II wojny światowej.

US_Open
Turniej US Open rozgrywany jest od 1978 roku na twardych kortach Narodowego Centrum Tenisa Amerykańskiej Federacji Tenisowej (USTA National Tennis Center) w parku Flushing Meadows-Corona w Nowym Jorku.
Kompleks kortów liczy sobie łącznie 17 obiektów i oprócz trzech głównych kortów, pozostałe są ponumerowane od 4 do 17, przy czym na kortach nr 5 i nr 17 nie rozgrywane są żadne spotkania podczas trwania turnieju.
Kortem centralnym jest otwarty w 1997 roku Arthur Ashe Stadium, który może pomieścić ok. 22'500 widzów. Jest to nie tylko najbardziej pojemny obiekt na US Open, ale ogólnie największy stadion na świecie służący wyłącznie rozgrywkom tenisowym.
Drugim co do wielkości kortem na US Open jest Louis Armstrong Stadium o pojemności ok. 10'000 miejsc. Został on otwarty w 1964 roku pod nazwą Singer Bowl, w czasach gdy US Open był jeszcze rozgrywany w innym miejscu (Forest Hills). Kiedy w 1977 roku turniej przeniesiono do parku Flushing Meadows-Corona, stadion gruntownie przebudowano i nadano mu imię sławnego amerykańskiego muzyka jazzowego Luisa Armstronga, który zmarł 6 lat wcześniej.
Luis Armstrong Stadium do 1997 roku pełnił rolę kortu głównego, aż do momentu otwarcia Arthur Ashe Stadium. W 2006 roku te dwie największe areny zostały zaopatrzone w system "sokolego oka", który pozwala na sprawdzanie przez zawodników, gdzie dokładnie upadła piłka. Właśnie w Nowym Jorku ten system zadebiutował na imprezie wielkoszlemowej.
Trzecim kortem głównym na US Open jest stadion Grandstand, przylegający z jednej strony do Louis Armstrong Stadium i mogący pomieścić 6'000 widzów. Ze względu na swoją budowę nie można na nim zamontować systemu sokolego oka. Po jednej dużej trybunie (mogącej pomieścić kilkaset osób) mają dodatkowo korty nr 4, nr 7 i nr 11, a nieco mniejszą trybunę posiadają korty nr 6, nr 8, nr 10 i nr 13.
Rezerwuj bilety na wyjazd na turniej US Open w sezonie 2016 i 2017. Pomożemy zorganizować ten wyjazd.

Jeśli chcesz zorganizować incentive travel na turniej tenisa skontaktuj się z nami grupy(at)megatravel.pl