Wyjazd na turniej Barcelona Open 2019

Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów
Wyjazdy na mecze FC Liverpool
Wycieczka autokarowa na Hungaroring
Wyjazdy na mecze Arsenalu Londyn
Wycieczka samolotowa na Hungaroring
Wyjazdy i bilety na mecze Juventusu Turyn
Wyjazdy i bilety na mecze Bayernu Monachium
Wyjazdy na mecze Realu Madryt
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Bilety na Formuła 1
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
Wyjazdy i bilety na Roland Garros

Bilety na turniej Barcelona Open

Organizujemy wycieczki na turnieje tenisowe z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Berlina. Zapewniamy bilety na najlepsze miejsca na korcie oraz zakwaterowanie w dobrych hotelach, w dogodnym położeniu i z łatwym dojazdem na kort.
Kompleksowo organizujemy wyjazdy na każdy turniej. Dodatkowo, na życzenie naszych klientów możemy zorganizować dodatkowe usługi takie, jak: transfery z lotniska, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, bilety wstępów do róznych obiektów, bilety komunikacji miejskiej, etc.
Zamawianie biletów na turnieje tenisowe jest łatwe. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Skontaktujemy się z Wami nasz doradca, który odpowie na wszystkie pytania i przygotuje komplet dokumentów. Za zamówiony wyjazd można zapłacić przelewem.

Tenis, bilety, wyjazdy
Jesteśmy doświadczonym biuro podróży z kilkunastoletnim stażem w branży organizacji wyjazdów na imprezy sportowe i doskonale zdajemy sobie sprawę, że w niczym nie przypominają one standardowych wycieczek turystycznych.

Barcelona Open Banc Sabadell – męski turniej tenisowy kategorii ATP World Tour 500 zaliczany do cyklu ATP World Tour. Rozgrywany na kortach ziemnych w hiszpańskiej Barcelonie od 1953 roku.

Wyjazdy-na-Barcelona-Open

Organizujemy wyjazdy i bilety na różne turnieje tenisowe na całym świecie. Zapewniamy bilety w najlepszych miejscach i serwis dla VIPów.

Cena za pakiet od 750 PLN
Cena obejmuje: 2 noclegiw hotelu 3* w pokoju 2 os., śniadania, ubezpieczenie NNW i KL, bilet na kort

Barcelona-open-plan-kortu