Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

Kibiców drużyny FC Barcelona zapraszamy do rezerwacji biletów na mecz. W ofercie biura podróży Mega Travel znajdą Państwo wyjazdy na mecze FC Barcelona - Ligowe, Grand Derbi Hiszpanii z Realem Madryt, Ligę Mistrzów. Posiadamy bilety na mecze na Camp Nou oraz na innych światowych stadionach.
Mega Travel jest biurem podróży, które od wielu lat organizuje wyjazdy na mecze FC Barcelona.
Za naszym pośrednictwem mogą Państwo zarezerwować nocleg w hotelach o dobrych standardach wraz z przelotem. Jesteśmy doświadczonym dostawcą biletów i gwarantujemy ich autentyczność.

cennik, wyjazdy, bilety, liga, hiszpanska

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U NAS BILETY NA MECZE FC BARCELONA?

fcbarcelona.jpgTakie są niepodważalne fakty, dla których klienci wybierają Mega Travel.
- mamy gwarancję ubezpieczeniową
- wystawiamy faktury
- mamy siedzibę w Polsce
- mamy najlepsze miejsca na stadionie, także VIP
- zorganizujemy wyjazd na każdy mecz
- sprzedaliśmy tysiące biletów i korzystało z naszych usług setki firm
- możesz porozmawiać z doświadczonym doradcą, który pomoże w wyjeździe
- możliwość płatności przelewem.

Jakie są oficjalne ceny biletów na mecz FC Barcelona?

Wynoszą one od w zależności od trybuny i miejsca od kilkunastu do 300 EUR. Bilety VIP kosztują od około 300 EUR do 700 EUR. Najdroższe są bilety na spotkania z Realem Madryt.
Koszty biletów dostępne u autoryzowanych dostawców są kilkakrotnie wyższe.
Nasza firma oferuje pakiety zawierające także noclegi oraz inne usługi. Pozyskujemy bilety nie tylko bezpośrednio od klubu, ale kupujemy je też od zaufanych dostawców i autoryzowanych sprzedawców. Ponadto różnica w podanej przez nas cenie odzwierciedla różne koszty, które musimy ponieść, by pozyskać i udostępnić Państwu bilety. Wynikają one między innymi z konieczności utrzymania naszej witryny, kosztów reklamy, utrzymywania sieci przedstawicieli i dostawców, ponoszone ryzyko związane ze specyfiką biznesu, koszty koncesji oraz gwarancji ubezpieczeniowych oraz funkcjonowania działu obsługi klienta. Robimy co w naszej mocy, by nasze ceny pozostały konkurencyjne, a nasze marże możliwie niskie.

Dodatkową atrakcją, podczas wyjazdu do Barcelony jest możliwość zwiedzania stadionu Camp Nou.
Stadion Tour & Muzeum FC Barcelona cena biletu 28 EUR
Czynne od poniedziałku do soboty 10.00-17.30
Niedziela i święta 10.00-13.30

Zwiedzanie Barcelony z przewodnikiem

Dla chętnych proponujemy zwiedzanie Barcelony z polskojęzycznym przewodnikiem. Szczegółowe informacje oraz ceny u naszych doradców

Rezerwując wyjazd na mecz FC Barcelona na stadionie Camp Nou, mogą Państwo dodatkowo zwiedzić najpiękniejsze zabytki Barcelony takie jak: Katedrę Sagrada Familia, Park Guell czy La Ramblas. Wyjazdy typu Sport and Travel są naszą specjalnością. Zobacz wyjazdy na mecze FC Barcelona
fc-barcelona-leo-messi

Rezerwacja wyjazdów i biletów na mecze FC Barcelona
Hiszpański klub sportowy z Barcelony został założony 29 listopada 1899 roku przez Hansa Gampera. Głównym stadionem klubu jest Camp Nou. Fani FC Barcelona nazywani są culés.

Camp Nou - stadion piłkarski, który jest macierzystym stadionem klubu piłkarskiego FC Barcelona. Jest znany jako jeden z największych i posiadających najwspanialszą atmosferę stadionów świata. O ile popularnie nazywany 'Nou Camp', jego oficjalna, przetłumaczona nazwa znaczy FC Barcelona Stadium.

Jego inauguracja 14 września 1957 roku to miejsce na polski akcent. Pierwszym rywalem Hiszpanów na nowym boisku była reprezentacja Warszawy (4:2).

W dniu dzisiejszym dokładnie 98 772 kibiców może zasiąść na trybunach stadionu i obserwować nie tylko potyczki ligowe FC Barcelona, ale i największe Europejskie imprezy (jak chociażby Finał Ligi Mistrzów w 1999 roku, Bayern - Manchester Utd. 1:2). W końcu, zgodnie z Certyfikatem UEFA, Camp Nou posiada pięć gwiazdek.

FC Barcelona
Wyjazdy na FC Barcelonę, to tylko jedna z licznych propozycji, którą dla Państwa przygotowaliśmy.