Wyjazdy i bilety na imprezy sportowe Sport Travel

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe

Wyjazdy i bilety na imprezy sportowe Sport Travel

Biuro Podróży Mega Travel sprzedażą biletów oraz organizacją wyjazdów na imprezy sportowe zajmuje się od kilku lat. Wszystkie formalności można załatwić drogą internetową, nie ma konieczności osobistej wizyty w w naszym biurze, dlatego naszymi Klientami są osoby z terenu całej Polski a nawet Polacy mieszkający za granicą. Istnieje możliwość wykupienia całego pakietu na wyjazd, w składzie którego ( w zależności od rodzaju wyjazdu sportowego) oprócz biletów mogą znaleźć się: bilet na samolot lub przejazd autokarem, noclegi w hotelu,dojazd na obiekt sportowy, wyżywienie, opieka profesjonalnego pilota, bilety na mecz lub zawody, program zwiedzania, ubezpieczenie NNW i KL, bilety na mecz lub zawody.

Gdzie można kupić bilety na imprezy sportowe?
Od kilku lat organizujemy wyjazdy na zawody Formuły 1 oraz wyjazdy na mecze najlepszych drużyn piłkarskich.
Jako Biuro Podróży Mega Travel jesteśmy oficjalnym partnerem dostawców biletów na wyjazdy sportowe. Współpracujemy z hotelami, pilotami, firmami transportowymi, które zostały niejednokrotnie sprawdzone przez nas i naszych klientów. Sport and Travel to nasza specjalność.
Propozycje wyjazdów na imprezy sportowe zostały skierowane nie tylko dla klientów indywidualnych. Często wyjazdy na imprezy sportowe są formą nagrody dla pracowników lub ciekawym rodzajem firmowych wyjazdów integracyjnych. Istnieje możliwość, by uczestnicy wyjazdu sportowo – integracyjnego mogli zobaczyć wszystko zza „kulis”, przez chwilę poczuć się jak gwiazdy piłki nożnej do tej pory widziane jedynie w telewizji lub kierowcy bolidów mknący z zatrważającą prędkością.

Uczestnicy, którzy powracają z wyjazdów (niezależnie czy byli tam prywatnie czy dzięki swojemu pracodawcy) są zadowoleni, pełni wrażeń i bardzo często ponownie wybierają coś z naszej oferty i zamawiają bilety na następne mecze piłkarskie lub wyścigi Formuły 1. Nierzadko zostają stałymi klientami, którzy od razu po powrocie na przykład z wyścigów rezerwują już bilety na kolejne Grand Prix do tego samego kraju bądź chcą poznać atmosferę torów (ale również miasta danego państwa) kolejnego z krajów europejskich lub egzotycznych Chin, Singapuru, Japonii, Brazylii, Malezji czy Abu Dhabi.

Osoby, którym udało się już uczestniczyć w wyjazdach na imprezy sportowe doskonale wiedzą, że w przypadku biletów na Grand Prix, warto zamówić je dużo wcześniej. Wtedy można mieć pewność, że będzie możliwość wyboru dowolnej kategorii biletu, spokojnego zastanowienia się, podjęcia decyzji, zaplanowania urlopu, dokonania rezerwacji i to najczęściej z bardzo znacznym rabatem cenowym.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy m.in. wyjazd na turnieje tenisowe Roland Garros i Wimbledon, Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn w Moskwie 2007, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Niemczech 2006, RPA 2010, wyjazdy na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Austrii i Szwajcarii 2008, w Polsce i na Ukrainie 2012, finał Champions League w Atenach 2007, w Rzymie 2009,w Madrycie 2010, w Londynie 2011, finał Pucharu UEFA w Istambule 2009, wyjazdy na zawody Formuły 1 na Węgrzech, Brazylii, Włoszech, Hiszpanii, Anglii, Japonii, Chinach, Francji, Niemczech, Turcji, Singapurze, Monako a także wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2008 i Londynie 2012.