Wyjazdy na mecze a COVID 19

Wyjazdy na turnieje tenisowe
bilety VIP
Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona

INFORMACJE ZWIĄZANE Z COVID 19

Prosimy o zapoznanie się z zasadami wjazdu, pobytu oraz regulacjami związanymi z COVID 19 na stronach MSZ https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujących oraz w innych oficjalnych źródłach.

Co zrobić, jeśli zarezerwowane wydarzenie zostanie odwołane lub przełożone z powodu Covid-19?

Jeśli zarezerwowane wydarzenie zostanie odwołane, rozegrane bez widzów lub przełożone i rozegrane w późniejszym terminie z powodu Covid-19, anulujemy rezerwację i dokonamy zwrotu pieniędzy lub wystawimy voucher. Klienci mogą oczywiście zachować rezerwację również na nowy termin.

Co zrobić, jeśli organizator nie pozwoli na 100% pojemność dla wydarzenia, które zarezerwowałem?

Jak się wydaje teraz (31-05-2021), rząd Wielkiej Brytanii ponownie otworzy pełne stadiony w sierpniu, gdy rozpocznie się Premier League. Jeśli z jakiegokolwiek powodu związanego z Covid-19 pojemność będzie mniejsza niż 100%, możemy być zmuszeni do anulowania rezerwacji, ponieważ w takim przypadku nie otrzymamy wszystkich biletów. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zrealizować każde złożone zamówienie, ponieważ jest to również w naszym interesie.

Jeśli, na przykład, rezerwacja na West Ham United zostanie dokonana, ale z powodu Covid-19 mecz zostanie rozegrany przy udziale tylko 25% widzów, możemy być zmuszeni do anulowania rezerwacji i zwrotu pełnej kwoty. Jeśli pojemność jest mniejsza niż 100%, może się zdarzyć, że będziemy mogli sprzedać tylko określone kategorie z naszej puli miejsc. Możemy na przykład dostarczyć bilety VIP zamiast zwykłych biletów. W takim przypadku mogą zostać doliczone dodatkowe koszty do całości zamówienia.

Co się stanie, jeśli pojawią się ograniczenia w podróży dla moich klientów?

W przypadku, gdy klienci nie mogą przyjechać do miasta, w którym odbywa się mecz, z powodu ograniczeń w podróżowaniu do i z miejsca docelowego, zaoferujemy zamianę na inny mecz zarezerwowanego klubu/drużyny. Klienci będą mogli wybrać nowy mecz w późniejszym terminie. Jeśli nowy mecz i kategoria ma wyższą cenę niż pierwotna rezerwacja, należy dokonać dopłaty.
Opcja zamiany może być zastosowana tylko wtedy, gdy otrzymamy nazwiska i narodowości klientów w momencie dokonywania rezerwacji.

Jaka jest kwota zwrotu, jeśli bilety nie mogą zostać dostarczone?

Jeśli wydarzenie odbędzie się bez widzów LUB z częściowo wypełnionym stadionem, a dostawca nie będzie w stanie dostarczyć zamówionych biletów z powodu ich małej dostępności, dostawca za pośrednictwem Mega Travel zwróci lub zaliczy na poczet nowej rezerwacji tylko kwotę za bilety. Pozostałe świadczenia (noclegi, przelot, etc.) nie będą zwracane chyba, że będzie istniała możliwość ich przełożenia na inny termin.

Kiedy otrzymamy zwrot za anulowane rezerwacje?

Dążymy do szybkiego zwrotu pieniędzy, ale jest to zależne od procesu zwrotu pieniędzy przez kluby lub organizatorów. Dążymy do tego, aby zwrot pieniędzy nastąpił najpóźniej do czasu pierwotnej daty wydarzenia, ale najprawdopodobniej będzie to po jego zakończeniu.

Jakie są aktualne procedury zdrowotne w Wielkiej Brytanii?

Czekamy, aż rząd Wielkiej Brytanii oraz kluby i obiekty dostarczą więcej informacji na temat protokołów związanych z dostawą biletów oraz jakie szczegóły musimy podać.

Co się stanie, jeśli wydarzenie zostanie przełożone lub odwołane z powodu meczów pucharu krajowego lub europejskiego?

Może się zdarzyć, że wydarzenie zostanie przełożone lub odwołane. Nie mamy obowiązku informowania Cię o takiej zmianie. Jednakże, jeśli będziemy wiedzieć, poinformujemy Cię o tym niezwłocznie, tak abyś mógł wykorzystać swoje bilety do wzięcia udziału w przesuniętym terminie, jeśli został on przesunięty. Jeśli klienci nie będą mogli uczestniczyć w przesuniętym wydarzeniu, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaoferować zwrot pieniędzy lub odsprzedać bilety, jednak nie możemy tego zagwarantować.

W jaki sposób zostaną dostarczone bilety?

Istnieje kilka opcji dla każdej kategorii biletów. Ze względu na Covid-19 i protokoły zdrowotne, wiele klubów i organizatorów będzie pracować z e-biletami lub biletami mobilnymi.