Wyjazdy na mecze

Wyjazdy na mecze piłkarskie

Jesteś kibicem FC Barcelony czy Arsenalu a może Realu Madryt, Chelsea lub Manchester United? Chcesz zobaczyć na żywo swoją ulubioną drużynę?

Jako lider wyjazdów sportowych na polskim rynku usług turystycznych przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę. Jako biuro podróży specjalizujące się wyjazdach sportowych, a w szczególności w wyjazdach na mecze piłkarskie, spełnimy Twoje marzenia.

Na portalu www.sport.travel.pl można dokonać rezerwacji biletów na wszystkie mecze Ligowe (ligę hiszpańską, włoską, niemiecką, angielską oraz szkocką), na Mistrzostwa Świata oraz Ligę Mistrzów. Organizujemy wyjazdy na mecze piłkarskie dla klientów indywidualnych oraz dla grup firmowych.

Football.png
Dokonujemy rezerwacji noclegów oraz przelotu. Standardowy pakiet przy wyjazdach na mecze piłkarskie obejmuje:
1 noclegi w pokoju 2-osobowym
zakwaterowanie w hotelu 3*
śniadania
ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu

Spełniamy marzenia fanów oraz kibiców. Wyjazdy Sport Travel są naszą specjalnością.
Warunkiem realizacji wyjazdu na mecze piłkarskie jest wpłata pełnej kwoty za wyjazd na konto Biura Podróży po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia. Zamówione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

W przypadku zmiany terminu rozgrywania meczu z przyczyn niezależnych od biura podróży nie ponosimy odpowiedzialności za wynikające z tego tytułu komplikacje.

Radzimy wykupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji z hotelu lub biletu lotniczego o wartości 5% kwoty imprezy.

Osoba wykupująca pakiet wyjazdowy jest zobowiązana do sprawdzenia godziny rozpoczęcia meczu i dostosowania do niej godziny przyjazdu. Miejsca na stadionie są przydzielane w sektorach kibiców gospodarzy. Osoba wyjeżdżająca musi być świadomy, iż nie może identyfikować się z barwami klubowymi drużyn przyjezdnych.

Bilety na mecz zostaną dostarczone do hotelu i pozostawione w recepcji na nazwisko osoby wykupującej pakiet wyjazdowy.