Wyjazdy na mecze piłkarskie najlepszych drużyn

Wyjazdy i bilety na mecze FC Barcelona
bilety VIP
Wyjazdy na turnieje tenisowe

Wyjazdy na mecze piłkarskie

Jesteś kibicem ? Chcesz jechać na mecz FC Barcelona czy Arsenal a może chciałbyś zobaczyć na żywo Real Madryt, Chelsea, Liverpool lub Manchester United lub City? A może interesuje Cię Borussia Dortmund, Bayern Monachium, AC Milan, Inter Mediolan, Juventus Turyn?Chcesz zobaczyć na żywo swoją ulubioną drużynę?

Jako lider wyjazdów sportowych na polskim rynku usług turystycznych przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę. Jako biuro podróży specjalizujące się wyjazdach sportowych, a w szczególności w wyjazdach na mecze piłkarskie, spełnimy Twoje marzenia.

Na portalu www.sport.travel.pl można dokonać rezerwacji biletów na wszystkie mecze Ligowe (liga hiszpańska, włoska, niemiecka, angielska, szkocka, portugalska, holenderska), na Mistrzostwa Świata oraz Ligę Mistrzów, Ligę Europy, mecze reprezentacji. Organizujemy wyjazdy na mecze piłkarskie dla klientów indywidualnych oraz dla grup firmowych.

Football.png
Dokonujemy rezerwacji noclegów oraz przelotu. Standardowy pakiet przy wyjazdach na mecze piłkarskie obejmuje:
1 noclegi w pokoju 2-osobowym
zakwaterowanie w hotelu 3*
śniadania
ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu

Dodatkowo możemy zorganizować:

przelot, transfery, rezerwację kolacji, zwiedzanie z przewodnikiem, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, etc.

Każda Drużyna - Każdy Mecz. Szybka i Prosta Rezerwacja.

Spełniamy marzenia fanów oraz kibiców. Wyjazdy na mecze są naszą specjalnością.
Kompleksowo organizujemy wyjazdy na mecze i gwarantujemy najlepsze bilety oraz ich dostarczenie. Jesteśmy polską firmą, która posiada wszystkie wymagane zezwolenia i wystawia faktury.

Radzimy wykupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji z hotelu lub biletu lotniczego o wartości 5% kwoty imprezy.

Osoba wykupująca pakiet wyjazdowy jest zobowiązana do sprawdzenia godziny rozpoczęcia meczu i dostosowania do niej godziny przyjazdu. Miejsca na stadionie są przydzielane w sektorach kibiców gospodarzy. Osoba wyjeżdżająca musi być świadomy, iż nie może identyfikować się z barwami klubowymi drużyn przyjezdnych. Wyjazdy na mecze cieszą się dużym zainteresowaniem

Bilety na mecz zostaną dostarczone do hotelu i pozostawione w recepcji na nazwisko osoby wykupującej pakiet wyjazdowy. Ten wyjazd na mecz na pewno spełni Twoje oczekiwania.